Сергій Тулуб побував з робочою поїздкою на Жашківщині

Як ми вже писали в попередньому записі, 30 липня голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб здійснив робочу поїздку до Жашківського району де ознайомився з діяльністю рибгоспу „Гірський Тікич” сільськогосподарського рибоводного господарства ВАТ „Черкасирибгосп”, що в селі Бузівка.

Того ж дня голова облдержадміністрації оглянув позаміський сезонний оздоровчий дитячий заклад „Джерельце”, що знаходиться на базі Бузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де ознайомився з умовами відпочинку дітей. Нинішнього літа тут вже оздоровлено більше ста дітей. На утримання оздоровчого закладу використано 111,8 тис.грн., з яких 99,5 тис.грн. – кошти місцевого бюджету.

Під час робочої поїздки голова облдержадміністрації також побував на полях Жашківського та Лисянського районів, де ознайомився з ходом жнивної кампанії. Аналізуючи перебіг жнивної компанії у 2010 році, Сергій Тулуб відзначив, що за попередніми прогнозами в області заплановано зібрати до 3 млн. тонн зерна, тому, за його словами, керівникам районів необхідно активізувати роботу для успішного завершення жнив у області та максимального збереження врожаю.

В ході поїдки було розглянуто питання щодо можливості відродження цукрової галузі на Жашківщині. За словами голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, фахівцями вже найближчим часом буде відпрацьовано конкретні напрямки діяльності для розвитку цієї галузі, але попередньо необхідно визначитися з можливостями щодо переробки та реалізації вирощеного цукрового буряку.

– Якщо раніше в області було 24 цукрових заводи, то сьогодні залишилося 12, з них працює тільки 5. Тому зараз в області розробляється програма з відновлення їх роботи, – відзначив голова облдержадміністрації.

За підсумками робочої поїздки головою обласної державної адміністрації Сергієм Тулубом було проведено нараду за участю керівництва райдержадміністрації. Серед першочергових завдань для районної влади було визначено – відновлення роботи цукрового заводу, погашення заборгованості по виплаті заробітної плати та підвищення її рівня, а також контроль за розрахунками з сільгоспвиробниками та дотриманням роботодавцями вимог трудового законодавства щодо сплати податків. Особливу увагу очільник області звернув на необхідність проведення ремонту доріг та газифікацію сіл району.

Написати коментар