Сергій Притула: “Жашківчани вважають мене “своїм”

Бізнесмен Антон із Жашкова, прибиральниця Верховної Ради Ілона Давидівна, продюсер Валєнтін і ще багато різних персонажів помістилися в одній людині – телеведучому та шоуменові Сергієві Притулі. 24 березня він побував у Черкасах у рамках марафону бадьорих ранків з програмою “Підйом”, що йде на “Новому каналі”.
Після того, як Сергій “розбудив” черкащан та проекзаменував їх на знання історії рідного міста, кореспонденту “Прес-Центру” вдалось поспілкуватись із цим креативним та веселим шоуменом.

– Чи сподобались Вам Черкаси? На що звернули увагу?
– У Черкасах я не вперше. Вже був тут з виставою “Допомогти так легко, або Звідки беруться діти”. Це було років з п’ять тому. Тож черкаський драмтеатр впізнав відразу, – посміхається Сергій. – Взагалі в Черкасах у мене є багато друзів. Коли я приїхав до міста вперше, мене розчарувала велика кількість російськомовних жителів та вивісок. Цього ж разу такого не було – це дуже круто. Адже серце України на Черкащині. Тому місто повинно скупчити у собі всі родзинки нашої країни.

– У скетч-шоу “Файна Юкрайна” Ви граєте доволі колоритного персонажа Антона із Жашкова, що на Черкащині. Чому саме Жашків?
– За легендою Жашків обрали тому, що в мене там була “баба” і я її дуже любив. я Насправді ж ми розселили всіх героїв шоу в різних куточках України. Марічка з Антоном – середньостатистична українська пара із якогось невеличкого райцентру. Оцінивши, що “по говору” вони найбільше підходять до центральної частини країни, ми взяли карту і почали шукати. На Жашків натрапили випадково. Але я радий, що людей так “зачепило” це місто, – розповідає Сергій Притула. – Жашківчани нас із Андрієм Молочним сприйняли як “своїх”. Іноді йдеш по Києву, підходить якийсь хлопчина, хапає за руку і каже: “Привіт. Я Коля. Я із Жашкова”. До речі, Марічка і Антон – одні з моїх улюблених персонажів. Переймаюсь я тільки за одне – сподіваюсь, я не зруйнував у реальному Жашкові комусь бізнес з продажу курей-гриль.

– Ви багато працюєте, генеруєте безліч цікавих ідей. Хто надихає Вас на творчість?
– Музою є моє життя. Я дуже радію з того, що можу заробляти на життя тим, що мені самому дуже до вподоби, – розповідає “Прес-Центру” Сергій Притула. – Хоча маю маленький секрет – позитив беру від свого оточення. Я прокидаюсь поряд з коханою дружиною, біля колиски зі здоровим півторарічним “мужичком” Дмитром Сергійовичем. Йду на роботу – і знаю, що там я потрібний, а ввечері мене знову чекають рідні.

Побажання черкащанам від Сергія Притули: “Сплачуйте податки, ходіть до церкви, слухайте маму з татом і доброго вам здоров’я!”

Джерело: “Прес-Центр”

Написати коментар