Семінар «Військова служба за контрактом»

Семінар «Військова служба за контрактом»З метою мотивації безробітної молоді до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України 5 квітня в Жашківському районному центрі зайнятості проведено семінар «Військова служба за контрактом» за участю директора районного центру зайнятості Марії Штунь та військового комісара Жашківсько-Маньківськуого об’єднаного районного військового комісаріату Вадима Саранюка. В семінарі взяли участь 20 молодих людей, які активно шукають роботу.

З вступним словом до безробітних громадян звернулася Марія Штунь, яка наголосила на важливості проведення даних заходів, розповіла про стан ринку праці на Жашківщині, побажала безробітним здійснити правильний вибір професійного майбутнього та наголосила, що стати контрактником Збройних Силах України – це дуже нелегкий, відповідальний вибір, але це може змінити життя людини, самовиразитись у важкому сьогоденні.

Вадим Саранюк поінформував про умови проходження служби за контрактом, порядок оформлення документів, вікові обмеження, грошове утримання та можливості. Особливу увагу приділено питанням забезпечення житлом, можливостей паралельного отримання освіти (заочна форма навчання), термінах дії контракту, а також щодо умов робочого дня військовослужбовця і термінів проходження військової служби, також розказав про умови вступу на контрактну службу, кар’єрний ріст та перспективи проходження контрактної служби в Збройних Силах України.

Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.
У Жашківському районному центрі зайнятості продовжується роз’яснювальна та агітаційна робота через профорієнтаційні заходи з відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа незайнятого населення.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар