Перший заступник голови райдержадміністрації провів розширену апаратну нараду

Петро Синчак провів розширену апаратну нараду3 березня 2014 перший заступник голови райдержадміністрації П.Л.Синчак провів розширену апаратну нараду спільно із головою районної ради М.Г.Кьоцом, заступниками голови райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району, сільськими головами.

Зі зверненнями до присутніх про суспільно – політичну ситуацію звернулись: перший заступник голови райдержадміністрації П.Л.Синчак, голова районної ради М.Г.Кльоц, сільський голова села Сорокотяга Т.П.Вікторук, військовий комісар Жашківсько-Маньківського об’єднаного районного військового комісаріату В.М.Саранюк.

Про забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів поінформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.І.Загребельна, начальник управління Пенсійного фонду України в Жашківському районі Е.М.Ружицький.

О.О.Кривошея, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, поінформувала про виконання районних програм «Питна вода Жашківщини» на 2012-2014 роки, «Будівництво, реконструкція, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Жашківського району» на 2013-2015 роки, «Реконструкція та відновлення мереж вуличного освітлення населених пунктів Жашківського району» на 2013-2015 роки. Всього на ремонти доріг комунальної власності в Жашківському районі у 2013 році використано 5620,52 тис. грн. відремонтовано 35206 м2 дорожнього покриття вулиць. У 2013 році освітлено в нічний час 25 сільських населених пункти району на суму 2399,00 тис.грн. протяжністю 136 км встановлено 1375 енергозберігаючі світлоточки.

І.С.Коваль, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інформувала про соціальний супровід сімей, які виховують дітей та опинились у складних життєвих обставинах, підвищення ефективності роботи з такими сім’ями інформувала. У 2013 році здійснено соціальний супровід 139 сімей, в яких виховується 295 дітей. Важливими критеріями якості соціального супроводу є кількість сімей, знятих з позитивним результатом та кількість досягнутих конкретних результатів у роботі з цими сім’ями. Слід зазначити, що у минулому році було знято з соціального супроводу з позитивним результатом – 76 сімей, 8 – з негативним та 2 сім’ї змінили місце проживання. Переважна більшість родин, має офіційно визнаний статус таких, які потребують додаткової допомоги та опіки з боку держави або складають групу ризику. До них належать: неповні родини, сім’ї, члени яких мають інвалідність чи часто хворіють, малозабезпечені, багатодітні та сім’ї з різноманітними внутрішньо-сімейними конфліктами.

І.М.Вініцький, головний лікар Жашківського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області прозвітував про стан водозабезпечення населення району та якість води децентралізованих джерел, де назвав результати дослідженої якості води з колодязів в розрізі населених пунктів району.
Підводячи підсумки наради перший заступник голови райдержадміністрації П.Л.Синчак наголосив на важливості прийняття спільних рішень для вирішення загальнонаціонального питання, недопущення некерованих та надзвичайних ситуацій на території району.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар