При затриманні озброєного зловмисника поранено працівника міліції

До Жашківського райвідділу міліції звернулась жителька села Нагірна, з заявою про те, що в селі Нагірна, чоловік її сестри вчиняє сімейну сварку. На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група райвідділу.

Під’їжджаючи до місця події, працівники міліції ще здалеку почули ґвалт і побачили чоловіка, який перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння чинив сімейну сварку — у неадекватному стані бігав по подвір’ю, в руках чоловік тримав мисливську рушницю.

Дебошир був вкрай агресивним і ні на мить не випускав із рук зброю. Далі все тривало долі секунди — не встиг автомобіль з правоохоронцями доїхати до воріт будинку, як зловмисник вже почав стріляти по працівниках міліції. Здійснивши постріл з гладкоствольної рушниці 16-го калібру, злочинець важко поранив 31-річного старшину міліції Анатолія Кучерука.

Оцінивши всю загрозливість ситуації, старший дільничний інспектор майор міліції Володимир Самар застосував проти озброєного зловмисника табельну вогнепальну зброю, поранивши останнього в ногу, дебошира зразу ж обеззброїли. Поранених терміново доставили до лікарні. Працівник міліції знаходився у край тяжкому стані — дріб влучила йому у руки та живіт. Лікарі терміново зробили пораненому операцію, зараз життя правоохоронця в безпеці.

Поранений в ногу зловмисник знаходиться в лікарні, почуває себе задовільно, говорить, що жалкує про скоєне. Ним виявився 46-річний непрацюючий житель села Нагірна Леонід Токарчук.

Наразі Токарчук затриманий за ст. 115 КПК України і знаходиться в лікарні під вартою, стосовно нього прокуратурою порушено кримінальну справу за ст. 348 КК України «Посягання на життя працівника правоохоронного органу..», яка передбачає покарання позбавленням волі на строк від 9 до 12 років, або довічним позбавленням волі.

Зброю відправлено на дослідження.

Коментуючи подію, начальник УМВС України Черкаській області полковник міліції Валерій Дерновий зазначив, що працівники міліції затримуючи озброєного злочинця, діяли чітко в рамках чинного законодавства, Закону України «Про міліцію».

«Ті, хто буде посягати на життя і здоров’я правоохоронця, повинні знати — на такі злочинні дії у нас є жорстка відповідь, і ця відповідь — Закон, згідно якого ми будемо давати відсіч злочинцям і згідно якого вони будуть нести найсуворішу відповідальність за скоєне».

Відділ громадських зв’язків УМВС в Черкаській області

Написати коментар