Очільником Жашківської районної державної адміністрації призначено Наталію Стельмах

Жашків Наталія СтельмахРозпорядженням в.о. Президента України О.Турчинова № 830/2014-рп 6 травня 2014 року Наталію Стельмах призначено головою Жашківської районної державної адміністрації Черкаської області.

8 травня у залі засідань районної державної адміністрації голова районної ради Микола Кльоц представив нового керівника райдержадміністрації. Після офіційної частини Наталія Олександрівна виступила зі зверненням до працівників РДА, службовців відділів та управлінь, начальників установ, організацій, підприємств, представників громадських організацій.

– Ми сьогодні з вами живемо в дуже складний час, в час революційних змін. В країні відбулася Революція Гідності. Наше з вами завдання взяти курс на оновлення і розбудову нашої держави, як держави соціальної справедливості, без корупції. В роботі кожен повинен проявляти патріотизм, небайдужість, ініціативність, професіоналізм і взаємодопомогу, – підкреслила очільник району.

Наталія Олександрівна Стельмах зауважила, що особисто йде у владу не за портфелем, а для того, щоб використати свої сили і знання для покращення життя простих громадян.
Своїм головним гаслом новопризначена голова райдержадмінісрації буде вважати тісний взаємозв’язок влади і громади району, щоб люди довіряли владі.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар