На колегії РДА розглянуто важливі питання діяльності районної влади

На колегії РДА розглянуто важливі питання діяльності районної влади17 вересня в залі засідань Жашківської райдержадміністрації відбулась колегія під головуванням Сергія Дорошенка. В її роботі взяли участь заступник директора департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Ольга Фурман, заступник голови районної ради Віктор Закаблуківський, голови міської та сільських рад, керівники структурних підрозділів РДА, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів, засоби масової інформації.

Питання порядку денного: про стан підготовки навчальних закладів району до нового навчального року.
За інформацією начальника відділу освіти Людмили Рябоконь навчальні заклади району готові до навчального року на 100%, забезпеченість підручниками складає 100%, проведено комплекс робіт для більш ефективного функціонування шкіл у осінньо-зимовий період забезпечення, а саме заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт покрівель, встановлення та ремонт котлів, заготівля палива (деревного та кам’яного вугілля).

Директор Жашківської ЗОШ № 5 Петро Бухенський доповів про стан готовності школи до навчального року та опалювального періоду, окреслив важливі для вирішення питання.

Про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року інформувала головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства РДА Олена Кривошея зазначивши, що підприємства перебувають на завершальному етапі підготовки і опалювальний сезон на Жашківщині розпочнеться вчасно згідно графіку.

Співдоповідачами з цього питання виступили міський голова Ігор Цибровський та директор Жашківського підприємства теплових мереж Володимир Бурлуцький.

Внесено пропозицію доповнити рішення колегії щодо розробки плану погашення заборгованості за енергоносії населенням району.

В.о. заступника начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Троян зробила підсумки виконання плану заготівлі продовольчого зерна врожаю 2013 року до державних та регіональних ресурсів.

Про виконання програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду, підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 років провів аналіз головний лікар Жашківської ЦРЛ Ігор Мельник та ознайомив присутніх з основними заходами по запобіганню зараження. Внесено пропозицію щодо продовження дії програми, яка була підтримана рішенням колегії одноголосно.
Про стан взаємодії з органами внутрішніх справ у сфері забезпечення норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян доповів завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Олег Горбань.
Про важливість взаємодії з органами внутрішніх справ для ефективної роботи доповіли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Ігнатюк та директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Коваль.

По результатам розгляду питання Сергій Дорошенко дав доручення провести моніторинг зайнятості дітей шкільного віку у секціях, гуртках, настільки ефективно вони використовують позаурочних час, за результатами прозвітувати та внести пропозиції.

Про зайнятість населення з метою поліпшення ситуації на ринку праці підвела підсумки за 8 місяців 2013 року директор районного центру зайнятості Марія Штунь. Проінформовано про основні напрями діяльності центру для зменшення безробіття в районі, а саме направлення для вступу до навчаннях закладів, державна підтримка у започаткуванні бізнесу.

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації та органах виконавчої влади району за І півріччя 2013 року доповіла завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Ірина Ментей.

Підводячи підсумки колегії райдержадміністрації Сергій Дорошенко подякував за ефективну діяльність, а заступник директора департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Ольга Фурман зауважила, на необхідності активізації роботи в усіх підрозділів для гідного відзначення в районі та області ювілейних дат: 60-річчя заснування Черкаської області та 200-річчя від дна народження Т.Г.Шевченка.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар