Злодії штурмом взяли місцевий бар

До Жашківського райвідділу міліції звернулася 27-річна працівниця місцевого бару та повідомила про розбійний напад. Жінка розповіла, що вночі до розважального закладу вдерлося двоє чоловіків, які накинулися на неї, побили та відібрали мобільний телефон, близько 600 гривень, а також 15 пляшок алкогольних напоїв.

У нападниках жінка впізнала двох місцевих жителів, які напередодні відпочивали в даному закладі та вживали алкогольні напої. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Поки експерти працювали на місці події та збирали речові докази, оперативні працівники розпочали пошуки нападників. За оперативною інформацією, зловмисники могли перебувати в одному з прилеглих сіл.

Правоохоронці вирушили перевірити отриману інформацію. Дорогою увагу працівників міліції привернули троє чоловіків, двоє з яких були схожі за описом з розшукуваними. Як з’ясувалося, працівник міліції встигли саме вчасно, адже зловмисники намагалися скоїти ще одне правопорушення. Чоловіків було затримано та доставлено до райвідділу.

В кабінеті слідчого затримані у всьому зізналися та розповіли, що напередодні відпочивали в місцевому барі. Після закриття закладу застілля продовжили вдома. Коли оковита скінчилася чоловіки наважилися на злочин. Повернувшись до розважального закладу вони проникли всередину.

Побачивши, що жінка-бармен на місці, чоловіки накинулися на неї з кулаками, після чого відібрали у останньої речі та грошові кошти зібрали пляшки з оковитою та кинулися навтьоки. Намагаючись сховатися від покарання чоловіки вирушили в сусідній район. По дорозі зустріли місцевого жителя, якого також вирішили пограбувати, проте на заваді їм стали вчасно прибувші на місце події правоохоронці.

Наразі зловмисники затримані та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Відносно них відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 187 (Розбій) та частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Проводяться всі необхідні слідчі дії. По їх завершенню справу буде направлено до суду, який і вирішить яку міру покарання понесуть затримані за свої протиправні діяння.

Джерело: Магнолія-ТВ.com

Написати коментар