Заходи щодо розміщення сімей на території району, які приїхали з АР Крим та м.Севастополя

Заходи щодо розміщення сімей на території району, які приїхали з АР Крим та м.Севастополя26 березня 2014 року відбулось засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Синчака.

– У зв’язку із загостренням суспільно-політичної ситуації на Кримському півострові мають місце неприхована агресія, захоплення російської стороною території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Незаконно створеними збройними формуваннями проросійського спрямування за підтримки військових підрозділів збройних сил Російської Федерації захоплюється та блокуються будівлі органів державної влади, органів влади АР Крим, транспортні комунікації, військові частини та установи Збройних Сил України, що дислоковані на Кримському півострові. Внаслідок ускладнення внутрішньополітичної обстановки, зростання соціальної напруги в АР Крим і м. Севастополі існує ймовірність переселення людей в інші регіони держави, – зазначив Петро Леонідович.

Комісія вирішила: створити координаційний центр з питань розміщення на території району сімей військовослужбовців та інших жителів, які перебувають на території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя; затвердити координатора з числа координаційного центру, визначити телефон гарячої лінії, розробити памятки для переселенців; виконкомам міської та сільських рад провести моніторинг щодо можливості прийому переселенців на тимчасовій основі; відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації спільно з сектором будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації розробити реєстр житлових будинків в яких є можливість прийняти переселенців.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар