З нагоди Дня місцевого самоврядування в Жашківському районному будинку культури відбулись урочисті заходи

Жашків, День місцевого самоврядуванняСучасну демократичну, соціальну, правову, а отже, цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, створюють умови для безконфліктної реалізації суспільних та приватних інтересів. За якими досконалими «кресленнями» не вибудовувалася б державна влада в центрі, вона ніколи не стане ефективною, якщо не буде оптимально організованою на місцях.

День місцевого самоврядування – свято України, яке щорічно відзначається 7 грудня. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних, обласних радах та представляє багатотисячний загін народних обранців. Свято встановлено згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 року №1250/2000.

5 грудня 2013 року з нагоди Дня місцевого самоврядування в Жашківському районному будинку культури відбулись урочисті заходи. Зі словами вітання та вдячності за невтомну працю, доброту та відданість справі виступили голова районної ради Олександр Демченко та перший заступник голови райдержадміністрації Петро Синчак. Вони побажали всім присутнім миру та злагоди, процвітання та достатку, наснаги та енергії, нових здобутків. на ниві зміцнення Української державності.

Вітаючи, Петро Синчак наголосив: «Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Самоврядні органи є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими! Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову району, області та країни».

Кращим працівникам місцевого самоврядування були вручені грамоти за їх високий професіоналізм, старанність, завзяття і практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Урочисті заходи супроводжувалися святковим концертом у виконанні талановитих колективів та артистів художньої самодіяльності району.

Джерело: Жашківська райдержадміністрація

Написати коментар