Водій мікроавтобуса, збивши мотоцикл з байкерами, з місця події зник

Жахливий ранок – так назвали жашківські лікарі початок дня 21 серпня. Усього за три кілометри одна від одної трапились дві аварії, результатом яких стала загибель трьох людей і важкі травми дівчини, яка тепер перебуває в реанімації з апаратом штучного дихання.

Першою сталась аварія за участю двох автівок. Сім’я зупинилась на узбіччі випити води. Аж раптом у зад їхнього автомобіля на повному ходу врізалась вантажівка. Машину від удару аж розвернуло. Загинули всі…
Уже за годину прямо на жашківському мосту трагедія сталась із мотоциклістами. Кияни Олександр та Ольга їхали до Одеси на потужному мотоциклі “Ямаха”. Рухались по лівій смузі і наздоганяли фуру, позаду якої їхав білий мікроавтобус.

– Ми поступово наздоганяли фуру, – розповідає Олександр. – Раптом мікроавтобус взяв вліво. Я пригальмував. Мікроавтобус повернувся на свою смугу, і я подумав, що він побачив нас. Адже у мотоцикла горять фари. І почав об’їжджати. І ось, коли ми майже порівнялись, мікроавтобус почав перелаштовуватись прямо в нас… Тікати було нікуди, по боках – відбійники. Екстрено загальмував. Довго вдавалось втримувати мотоцикл, але коли швидкість упала десь до 40 кілометрів на годину, ми таки впали…

Олександр проковзав по асфальту, роздерши лікті. У Ольги від удару об асфальт розколовся шолом. Її відразу відправили до Жашківської районної лікарні.

– Мене дуже здивували дії ДАІ, – розповідає волонтер всеукраїнської організації “Мотохелп” Володимир Гамалиця. – Крім водія, був ще один свідок аварії. Але ніхто не оголосив перехват мікроавтобуса. Хоча я бачив на дорозі два пости ДАІ, які заміряли швидкість. Ще й написали постанову – не впорався з керуванням. За це хлопця можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

Нині дівчина у комі, у дуже важкому стані. Що буде далі – невідомо…

Джерело: Прес-Центр

Написати коментар