Віктор Гвоздь привітав жашківчан з Днем міста

14 жовтня у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці на запрошення міської громади Жашкова делегація Головного управління МНС у Черкаській області на чолі з Віктором Гвоздем взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня міста.
14 жовтня день жашкова. подарунок
Під час урочистостей начальник Головного управління МНС області Віктор Гвоздь був присутнім на відкритті районної Дошки пошани, разом із керівництвом району та міста, делегаціями трудових колективів взяв участь в урочистій ході.читати далі

Основна ж частина святкувань пройшла на центральній площі міста. Нічого дивного не було в тому, що значну частину урочистостей зайняв блок, який підготували рятувальники. На очах у численної громади міста та району Віктор Гвоздь нагородив чотирьох співробітників районного відділу, які відзначилися під час ліквідації пожежі, що сталася 22 вересня в одному із житлових будинків міста Жашкова. Завдяки рішучим та сміливим діям, професійній майстерності особового складу 15-ї професійної пожежної частини по охороні міста Жашків було врятовано чотирьох мешканців будинку, а пожежу вдалося ліквідувати в тих розмірах, яких вона набула на момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу. Піднявшись на імпровізовану сцену, рятувальники отримали з рук Віктора Гвоздя подяки та іменні годинники.

Виступаючи перед громадою, Віктор Гвоздь зазначив: «Цей приклад мужності та відваги є непоодиноким. Саме він характеризує людей, які пов’язали свій життєвий шлях із професією рятувальника».

Про те, що бійці МНС не лише мужні, а й творчо-обдаровані люди, засвідчив святковий концерт, підготовлений силами співробітників Головного управління та Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля для всіх жашківчан.

Віктор Гвоздь привітав жашківчан з Днем міста
Ще однією вагомою подією на святі стало вручення нового пожежно-рятувального автомобіля начальнику Жашківського райвідділу МНС. Як відомо, одним із головних напрямків розвитку пожежно-рятувальної служби Черкащини є поліпшення технічного оснащення підрозділів. У цьому році це вже третій автомобіль, який отримали в подарунок районні відділи області. Трохи раніше нові автомобілі отримали Катеринопільський та Канівський районні відділи.

Виступаючи із вдячним словом, начальник Жашківського районного відділу Павло Височина зазначив: «Подарований сучасний пожежний автомобіль дозволить більш успішно діяти під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, особливо дорожньо-транспортних пригод». Не приховувала свого захоплення від подарунку і голова райдержадміністрації Катерина Радзівіл, яка із задоволенням прийняла запрошення і сіла за кермо пожежно-рятувальної автівки.

Велику увагу всіх присутніх на святі привернула експозиція аварійно-рятувальної техніки, яку розгорнули на центральній площі міста рятувальники. Жашківчани в цей день могли не лише доторкнутися до рятувального спорядження, а й приміряти, потримати його в руках, а також сфотографуватися біля «надзвичайної» техніки.

Вкінці свята рятувальники приготували для жашківчан ще один приємний та смачний дарунок. Вони гостинно запросили усіх відвідати наметове містечко рятувальників, де кожен бажаючий отримав на згадку про зустріч сувеніри та посмакував фірмовою кашею, приготовленою у польовій кухні за спеціальним «рятувальним» рецептом.

ГУ МНС України в Черкаській області

Написати коментар