70-та річниця визволення рідного міста від фашистських загарбників

70-та річниця визволення рідного міста від фашистських загарбників7 січня жашківчани відзначили 70-ту річницю визволення рідного міста від фашистських загарбників.

Є дати, які не проходять безслідно, не кануть у минуле, бо вони позначені подіями, які змінили плин історії, за які заплачено сотнями людських життів аби нащадки могли продовжувати свій родовіт у майбутньому.

У рамках відзначення цієї події відбулася урочиста передача естафети пам’яті, заступником Черкаського міського голови Володимиром Ромашовим та ветераном збройних сил, заступником Черкаської міської ради ветеранів Леонідом Тарабріним, які вручили альбом, факел та гільзу з часточкою жашківської землі, на якій відбувалися кровопролитні бої за звільнення, голові районної ради ветеранів РеніГоренко та ветерану Великої Вітчизняної війни Роману Савченку.

Звертаючись до учасників мітингу, голова районної державної адміністрації Сергій Дорошенко зазначив: «Ми вшановуємо усіх воїнів, які загинули за визволення міста, усіх загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Їх імена навіки вписані в історію. Висловлюю шану ветеранам за життєвий досвід, розум і мудрість. У районі проживає 110 ветеранів, а тих, хто визволяв рідне місто лише один – житель с.Скибин Власюк Дмитро Васильович.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар