Відкрито оновлений сільський будинок культури

Голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов побував на урочистому відкритті оновленого сільського будинку культури в селі Вороне, приуроченого до 10-річчя з дня заснування сільськогосподарського підприємства ПСП «Відродження».

Голова РДА разом із керівником сільськогосподарського підприємства Григорієм Котком урочисто перерізали святкову стрічку.

Відкрито оновлений сільський будинок культуриВ холі будинку культури була представлена виставка аматорського мистецтва та рукоділля. Святкування супроводжувалася концертною програмою районного будинку культури та сільського будинку культури. Повний зал будинку культури гарячими оплесками зустрічав художні та аматорські колективи.

Олександр Павлов подякував колективу ПСП «Відродження» за те, що дбають не лише про економічний розвиток села, а й про людей, про соціальну сферу, відновлюють, будують та подають приклад іншим.

– Як приклад – оновлений будинок культури, який розцвів серед села, – підкреслив очільник району.

Також голова райдержадміністрації на урочистому заході вручив Почесну грамоту керівнику підприємства та грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам сільськогосподарського підприємства.

Голова села подякувала керівництву ПСП «Відродження» за відновлення храму культури, за вагомий внесок та турботу про село, а також жителям села, які брали активну участь в організації свята «Відродимо традиції нашого села».

Після урочистостей, для жителів села та гостів були накриті запашні столи достатку та організовано святкову дискотеку.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків із громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар