Відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕСБільше двох десятиліть відділяють нас від аварії на Чорнобильській АЕС, але в серцях людей і досі звучить відлуння тих трагічних подій.

13 грудня за участю керівництва району та міста, трудових колективів та громадськості відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

«Ми глибоко вдячні вам за героїзм, самовідданість та мужність виявлені в тих екстремальних обставинах. Ціною героїчних зусиль ви пройшли усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь» — зазначив голова Жашківської районної державної адміністрації Сергій Дорошенко.

Хвилиною мовчання та свічками пам’яті учасники мітингу вшанували тих, хто ціною власного життя зупинив страшну стихію.

В залі районної бібліотеки чорнобильці мали змогу поспілкуватися з головою районної ради Олександром Демченком, головою районної адміністрації Сергієм Дорошенком, заступником голови РДА Валентиною Савицькою, заступником міського голови Аллою Мельник, головою районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна.» Володимиром Садовським, головним лікарем Жашківської ЦРЛ Ігорем Мельником, начальником управління соціального захисту населення Ольгою Потколенко, начальником управління Пенсійного фонду в районі Едуардом Ружицьким, начальником фінансового управління РДА Галиною Загребельною, завідуючою центральною районною аптекою Ларисою Стешенко, фахівцями соціальних служб.

В ході засідання було розглянуто ряд актуальних питань з виконання в районі законодавства щодо соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, зокрема учасників ліквідації аварії.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар