Відбулось засідання спілки підприємців Жашківщини

9 квітня в сесійній залі районної ради відбулось засідання спілки підприємців Жашківщини.

На початку засідання, голова спілки підприємців, депутат міської ради Олександр Лівандовський розповів про недофінансування Жашківської міської ради, яка вже 2 роки отримує кошти тільки на захищенні статті видатків бюджету, а саме заробітна плата із нарахуваннями, забезпечення продуктами харчування дитячих садочків, оплата комунальних послуг та енергоносіїв. Фінансування яке було потрібно на інші видатки міської ради здійснювалось по соціальних угодах, благодійних внесках, або в борг.

Голова районної ради Микола Кльоц також звернувся до присутніх, наголосивши на складній політичній та економічній ситуації в країні, закликав до порозуміння та об’єднання, внесення посильного вкладу в підтримку міста та району.

На порядок денний виносилось питання про надання благодійної допомоги учасниками спілки підприємців Жашківщини місту та комунальним підприємствам у цей складний для країни час.

Було прийнято рішення створити комісію по відпрацюванню вищезазначеного питання, яка розробить схему та розміри необхідної допомоги.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар