Важливі питання села

Важливі питання селаГазифікація сільських населених пунктів району є одним із першочергових завдань для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

25 квітня в с. Тинівка відбулось спільне засідання виконкомів Тинівської та Павлівської сільських рад, де розглядалось питання будівництва підвідних газопроводів до цих населених пунктів. В зібранні приймали участь народний депутат України Парубок Омелян Никонович, голова райдержадміністрації Дорошенко Сергій Васильович, голова районної ради Демченко Олександр Анатолійович, начальники управління економіки та відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації.

Понад 5 років тому планувалась побудова підвідних газопроводів до сіл Тинівка, Павлівка. Однак через брак коштів ця робота була призупинена.

На початку 2013 року районна державна адміністрація ініціювала зустріч з директором колективного підприємства «Черкасигазбуд» Музикою Тетяною Миколаївною, яке веде будівництво підвідних та вуличних газопроводів у багатьох районах Черкащини, вона була присутня на спільному засіданні виконкомів Тинівської і Павлівської сільських рад і повідомила, що фахівці організації готують нові розрахунки документації на будівництво. Визначений обсяг робіт може бути виконаний вже в поточному році.

Проект будівництва підвідного газопроводу до сіл Тинівка та Павлівка повинен бути в НАК «Нафтогаз України» до закінчення І півріччя 2013 р., тоді можливе фінансування за кошти цієї організації. Після цього буде проводитись будівництво вуличних газопроводів тому необхідно провести роз’яснювальну роботу із жителями населених пунктів та створити кооперативи.

Голова державної адміністрації Дорошенко Сергій Васильович наголосив, що підвідний газопровід до сіл Тинівка, Павлівка потрібно будувати і здавати в експлуатацію. Якщо є можливість отримати кошти з НАК «Нафтогаз», потрібно їх використати максимально, а для цього необхідно прискорити коригування ПКД, проходження та отримання всіх висновків, експертиз та технічних умов.

Народний депутат України Парубок Омелян Никонович також гарантував свою підтримку у питаннях газифікації населених пунктів Тинівка та Павлівка.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар