Триває підготовка до позачергових виборів Президента України

Триває підготовка до позачергових виборів Президента України15 травня голова окружної виборчої комісії 202 виборчого округу Лідія Буга спільно з членами ОВК провела навчання з підготовки та проведення позачергових виборів Президента України 25 травня на території населених пунктів району.

У зібранні взяли участь голови, заступники голів, секретарі дільничних виборчих комісій Жашківського району, начальники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації, інших центральних органів виконавчої влади в районі.

На засіданні було розглянуто питання про вимоги до матеріально-технічного забезпечення ДВК; про уточнення попередніх списків виборців на кожній дільниці та ін.

Лідія Андріївна наголосила, що наразі питання законності, відкритості та прозорості проведення виборів є головним, і попросила присутніх з відповідальністю поставитися до виконання відповідних виборчих повноважень. Варто не забувати під час виборчої кампанії про головне – турботу про людей, створення всіх належних умов для волевиявлення громадян.

Згідно інформації відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у Жашківському районі створено 39 звичайних виборчих дільниць, 1 – спеціальна у центральній районній лікарні, з них 7 – великих, 19 – середніх, 13 – малих.

Лідія Буга відповіла на запитання присутніх і висловила надію, що вибори пройдуть з дотриманням законності та правопорядку, не буде допущено випадків порушення виборчого законодавства, обмеження прав і свобод учасників виборчого процесу.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар