Свято із сивиною на скронях

Переможний травень 1945 року часто бачать у снах учасники бойових дій, щиро шанують наші батьки і лише за спогадами ветеранів знає сучасна молодь. У День Перемоги по усій країні вкриваються квітами величні обеліски, пам’ятники, братські могили… Пам’ять народна жива, а подвиг на полях битви в ім’я Перемоги – не забутий!

[nggallery id=2]

Для села Червоний Кут Жашківського району доброю традицією стало святкування Дня Перемоги. 9 травня жителі села, учні шкіл, учителі та селищна рада вітали сивочолих ветеранів, які гідно пройшли бойовий шлях та пережили усі жахи війни, із 65 річницею Великої Перемоги.

Біля Меморіалу Слави відбулася урочиста церемонія нагородження ветеранів Великої Вітчизняної війни ювілейними медалями. Школярі порадували сивочолих дідусів і бабусь фронтовими піснями та віршами, дарували щирі дитячі посмішки і букетики весняних квітів.
Сумною нотою звучала поминальна панахида за полеглих у боях односельчан та воїнів, загиблих під час визволення села від німецько-фашистських загарбників, навіваючи спогади тих тяжких часів.

На знак подяки за мужність, героїзм на полях битв і самовідданість на трудовому фронті ветеранам дякували усі жителі села. А на останок – пригостили їх справжньою солдатською кашею з польової кухні, що розташувалася поряд з обеліском, під квітучими яблунями.

Низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять загиблим в боях, дякуємо щиро за героїчне минуле і бажаємо усім ветеранам здоров’я і довголіття!

Інна Журавель,
випускниця 1999 року Березинської школи

Написати коментар