Семінар-тренінг

Жашківський центр зайнятостіВ приміщенні Жашківського районного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг на тему: «Перевірки малого та середнього бізнесу. Трудові відносини. Правові аспекти роботи з персоналом. Новинки законодавства».

Семінар-тренінг проводили директор та тренер Черкаської обласної асоціації розвитку підприємництва Ушакова Наталія Михайлівна та Поліщук Наталія Петрівна з 20-ма приватними підприємцями Жашківського району.

Учасники семінару приймали участь у інтерактивному спілкуванні та обговоренні проблем, які на часі є для них найбільш важливими. Підприємці отримали інформацію щодо правових актів, які регламентують правові аспекти роботи з персоналом, перспективними менеджерськими та маркетинговими методиками.

Підприємці також отримали інформацію щодо новітніх законодавчих актів у сфері підприємництва, особливостей організації перевірок підприємств малого та середнього бізнесу. Кожен із учасників семінару мав можливість здобути навички успішного розв’язання трудових спорів та конфліктів, успішного підбору кадрів; вербального й невербального спілкування, учасники опанували основи побудови власного іміджу, фейсбілдингу та ін..

В ході спільної діяльності, колективного обговорення проблем під час семінару учасники отримали позитивну мотивацію щодо подальшої підприємницької діяльності та збільшення кількості найманих працівників.

Жашківська РДА

Написати коментар