Ряд важливих питань розглянуто на засіданні сесії Жашківської районної ради

20 листопада голова районної ради Микола Кльоц провів чергову 32 сесію Жашківської районної ради20 листопада голова районної ради Микола Кльоц провів чергову 32 сесію Жашківської районної ради.

У роботі сесії взяли участь сільські голови, представники громадських організацій, начальники управлінь та відділів РДА, керівники установ, підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які відали своє життя за нашу Батьківщину та пам’ять депутата районної ради VI скликання Фурманенка Миколи Миколайовича, який помер в зв’язку з тяжкою хворобою.

Згідно регламенту пленарне засідання розпочалося із депутатських звернень та запитів. Було оголошено наступні депутатські запити:

Депутатський запит депутата районної ради Коломійця А.В. про включення до порядку денного наступної сесії районної ради питання «Про розгляд звернення голови Жашківської районної ради та сільських голів Жашківського району до голови Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченка Ю.О. та голови Черкаської обласної ради Коваленко В.М.», Депутатський запит депутата районної ради І. М. Мельника постійній комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянути на засіданні та надати оцінку діям окремих депутатів районної ради, які брали участь у насиллі над іншою людиною під час подій 11 листопада 2014 року.

Депутатський запит депутатів Бойко С.Ф. та Ковтун К.С. прокуратурі Жашківського району надати правову оцінку діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Жашківська народна самооборона».

Депутатський запит Гондарук Ж.Д. щодо надання інформації про законність перебування (на яких умовах та на підставі яких розпорядчих документів) громадського формування з охорони громадського порядку «Жашківська народна самооборона» в приміщенні площею 23,1 кв., що перебуває у власності регіональне відділення ФДМУ по Черкаській області та знаходиться на балансі управління агропромислового розвитку Жашківської РДА направити до управління агропромислового розвитку Жашківської РДА та регіональне відділення ФМДМУ по Черкаській області.

На порядок денний виносилось 29 питань.

Традиційно обговорювались бюджетні питання, комунальної власності.

Першим на пленарному засіданні було заслухано питання про хід виконання рішення районної ради від 28.02.2013 року №16 10/VІ «Про районну програму підтримки молоді на 2013- 2015 роки», з якого доповіла головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту Жашківської РДА Людмила Троценко, у своєму виступі вона наголосила, що головною метою районної програми підтримки молоді на 2013 – 2015 роки є створення сприятливих умов для життєвого самовизначення молоді та її нагальних проблем.

Також депутатами було заслухано хід виконання рішення районної ради від 15.08.2013 року №20-3/VІ «Про програму покращення умов надання адміністративних послуг та підвищення їх якості в Жашківському районі на 2013-2017 рік, з яким присутніх ознайомила державний адміністратор сектору адміністративно-дозвільних процедур відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства РДА Анна Лавренюк, зазначивши, що на даний час громадяни району мають можливість отримати в Центрі 34 послуги. Створено офіційний сайт Центру (www.cnapzhashkiv.jimdo.com), де є можливість ознайомитися із переліком адміністративних послуг, бланками заяв, рахунками, законодавчою базою та іншими новинами. В 2013 році в Центрі надано 463 адміністративних послуг. З початку 2014 року надано 1797 адміністративних послуг.

Не обійшли депутати увагою і питання про хід виконання рішення районної ради від 29.12.2010 року №2-6/VІ «Про районну програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2010-2015 роки». Доповідач – в.о. головного лікаря КЗЖРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківського району» Людмила Поліщук зазначила, що метою програми є забезпечення епідеміологічного благополуччя населення району шляхом зниження рівня захворюваності на інфекції, боротьба з якими проводиться засобами імунопрофілактики, а також смертності та інвалідності внаслідок інфекційних хвороб, сприяння розвитку імунології, генної інженерії та імунобіотехнології.

Крім того, народні обранці розглянули також питання про хід виконання рішень районної ради: від 29.09.2011року №6-5/VІ «Про районну програму енергоефективності та енергозбереження у Жашківському районі на 2011-2015 роки» та від 22.08.2012 року №11-4/VІ «Про районну програму «Питна вода Жашківщини» на 2012-2014 роки», доповідач – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства Жашківської РДА Олена Кривошея у своєму виступі зазначила, що програмою «Питна вода Жашківщини» на 2012-2014 роки», на поточний рік передбачено освоїти кошти в сумі 4,0 млн. грн. на заходи з обстеження свердловин на дебет води, відновлення свердловин, очистку свердловин, будівництво водогонів.

Про хід виконання рішення районної ради від 22.08.2012 року №11-19/VІ «Про районну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» присутнім доповіла методист районного методичного кабінету Жашківського районного відділу освіти Жашківської РДА Світлана Педченко.

Про внесення змін до районної програми «Створення Центру обслуговування платників податків, вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення громадян та платників на 2013-2014 роки» доповіла заступник начальника-начальник Жашківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Черкаській області Марина Акулінічева.

З усіх вищезазначених питань депутати прийняли відповідні рішення.

Написати коментар