Робота з відновлення сільських будинків культури

Конельська Попівка, будинок культуриНа Жашківщині ведеться активна робота щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг. Зокрема, проводиться робота з відновлення та ремонту сільських будинків культури, закупівлі нового обладнання.

4 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Синчак здійснив робочу поїздку в село Конельська Попівка в рамках реалізації на теренах Жашківського району програми “Україна для людей”, під час якої проведено огляд ремонтних робіт (на виконання яких передбачено кошти в сумі 386 тис.грн. з них: 301,6 тис.грн. – кошти обласного бюджету, 84,4 – сільського).

Спілкуючись з сільським головою Віктором Годованим та робітниками Петро Леонідович наголосив, що увага Президента України сконцентрована на розвиток інфраструктури села та сільських закладах соціальної сфери, саме у сільській глибинці збереглися та поступово відроджуються національні традиції, звичаї, обряди, які дають нам право гордитися своєю нацією та народом. Загалом хід проведення робіт по ремонту оцінено задовільно.

Джерело: Жашківська райдержадміністрація

Написати коментар