Районним центром зайнятості проведено виїзну акцію «Моя професія»

Жашків, село Бузівка. Табір ДжерельцеОдним із популярних видів дитячого відпочинку завжди були літні оздоровчі табори. Саме тут у дітей з’являється шанс проявити свою самостійність, стати дорослішим. Адже в гарному літньому таборі, досвідчені педагоги пропонують широкий вибір навчальних занять різної направленості.

Жашківським районним центром зайнятості проведено виїзну акцію центру зайнятості «Моя професія» для учнів, які відпочивають у таборі «Джерельце» при Бузівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

У заході взяли участь: директор ЦЗ Штунь Марія та спеціалісти Тетяна Опалат і Олена Кравець.

Метою зустрічі спеціалістів з школярами було розширення поінформованості дітей про світ професій; надання профорієнтаційної допомоги в свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи; сприяння розвитку в молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основи професійного самовизначення. Популяризації професій, які є актуальними на ринку праці регіону серед учнівської молоді та формування в школярів свідомого ставлення до вибору професії.

Під час зустрічі спеціалісти центру зайнятості розповіли про соціальні послуги, які надаються учнівській молоді, зосередили увагу присутніх на важливості правильного вибору професійного шляху.
У ході спілкування діти в цікавій ігровій формі отримали інформацію про світ професій.

Цікавою та жвавою для учнів виявилася гра «Абетка професій», суть якої за короткий час згадати якомога більше професій що починаються на певну букву. Перемагає та команда яка змогла назвати найбільше професій.

Цікавим та повчальним було завдання пов’язане з умінням правильно класифікувати професії до певного типу. Цей конкурс засвідчив, що учні знають багато різних спеціальностей, намагаються орієнтуватися у світі професій.

У свою чергу, ділячись враженнями про участь в профорієнтаційних заходах, діти щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про світ професій, більше дізнатися про свої можливості, про послуги, які надає служба зайнятості, а також про потреби ринку праці в працівниках робітничих професій.

У підсумку школярі дізналися багато цікавого й корисного та мали можливість усвідомити, що правильний вибір професії – це запорука подальшого власного успіху в житті.

Сподіваємося, що й надалі такі зустрічі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати в майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар