Призовна комісія Жашівського району почала свою роботу

Призовна комісія Жашівського району почала свою роботуПерший заступник голови райдержадміністрації Петро Синчак провів засідання призовної комісії Жашівського району, в якому взяли участь головний спеціаліст Жашківсько-Маньківського об’єднаного районного військового комісаріату Анатолій Козаков, спеціалісти центральної районної лікарні, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору у справах молоді та спорту, голова ФСК «Колос».

Розпочинаючи нараду, Петро Леонідович зазначив, що підписано Указ Президента України від 1 травня 2014 року № 447/2014 року «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», у зв’язку з чим оголошено призов громадян України на строкову військову службу та військову службу, якій проходитиме з 25 травня до 30 червня. Це стосується юнаків, віком від 18 до 25 років. У зв’язку з подіями в Україні право на відстрочку не надаватиметься. Також до лав Збройних Сил України будуть призиватися офіцери запасу, тобто ті, хто закінчив військову кафедру.

На засіданні комісії затверджено склад призовної комісії, вивчено та доведено до її членів обов’язки і завдання, складено та затверджено графік роботи, визначено порядок і місце проведення призовної кампанії.

Підбиваючи підсумок наради, Петро Синчак зазначив, що рівень патріотизму українського народу після Майдану надзвичайно піднявся. А з огляду на російську агресію люди ставляться до проходження служби нині значно серйозніше.

Написати коментар