Жашківські ігромани залишились без ігрових автоматів

13 гральних автоматів забезпечували відпочинок любителям азарту в Жашкові. Проте, незважаючи на непримітність закладу, податківці все ж таки виявили нелегальний гральний бізнес.

– Жодних вивісок чи вказівок, що в приміщені працюють гральні автомати, не було, – коментує прес-офіцер управління податкової міліції в Черкаській області Ольга Черняк. – Місцевий приватний підприємець орендував приміщення близько місяця. Потрапляли до нього лише “свої”.

Всі гральні автомати були обладнані купюроприймачами. Ставки приймав також і касир. Близько 5 000 грн. залишали гравці в касі закладу щодня. Наразі ведеться слідство, а гральні автомати на суму 190 000 грн. вилучено.

  • До речі, нещодавно було винесено перше судове рішення з приводу нелегального грального бізнесу на Черкащині. Окружний адміністративний суд міста Черкаси постановив стягнути з приватного підприємця 5 млн грн. штрафу за порушення закону “Про заборону грального бізнесу в Україні”. Незаконні гральні автомати чоловік встановив в одному з кафе в селі Худяки Черкаського району.

Джерело: “Прес-Центр”

Написати коментар