Пістолет як аргумент у сімейній сварці

Жахлива трагедія сталася в місті Жашків. Чоловік, який понад 15 років обходив оковиту десятою дорогою, останнім часом почав пиячити. Результатом “любові” до горілки стало вбивство дружини.
З першого погляду в сім’ї нібито панувала злагода. Подружжя виростило дочку та сина, частенько ходили до церкви. 59-річний жашківчанин працював охоронцем у місцевому кафе. Того злощасного ранку з нічного чергування чоловік повернувся добряче напідпитку, повідомляють у ВЗГ ГУ МВС України в Черкаській області. Його дружина саме збиралась навідати півторамісячну онуку та допомогти дочці по господарству. Чому чоловіку не сподобалась ця ідея – невідомо, але жінка зателефонувала дочці та повідомила, що не прийде, щоб уникнути сварки з чоловіком.

Проте добряче п’яний чоловік не хотів слухати жодних пояснень і ніяк не заспокоювався. В розпал сварки, коли аргументів чоловіку забракло, він застосував зброю. Жашківчанин застрелив дружину із саморобного дрібнокаліберного пістолета. Звідки чоловік його взяв – наразі з’ясовують правоохоронці.

П’яний чоловік навіть не зрозумів, що накоїв, оскільки спокійно повідомив про вбивство рідним. Зятя, який прибіг до будинку, чоловік зустрів нецензурною лайкою та погрозами також позбавити життя.

Як повідомив перший заступник начальника ГУ МВС України в Черкаській області полковник міліції Леонід Корольчук, на місце злочину оперативно прибули працівники міліції. Правоохоронці затримали вбивцю та вилучили зброю. “Прозріння” до чоловіка прийшло тільки в райвідділі міліції. Він заперечував свою причетність, але докази свідчать не на його користь, тож вбивця відповість за скоєне перед законом.

Джерело: “Прес-Центр”

Написати коментар