Опозиційних кандидатів не допускають до комунальних видань

Опозиційних кандидатів не допускають до комунальних виданьОпозиційні кандидати не можуть розміщувати власні агітматеріали у комунальних ЗМІ. Таку заяву нещодавно зробив кандидат-мажоритарник від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» по Жашківському округу, керівник обласного виборчого штабу Анатолій Бондаренко.

— Уявляєте, у мене на окрузі, у моїй рідній Лисянці района газета, отримавши оплату наперед, відмовилась ставити мої агітматеріали. Я чітко розумію, що це не позиція самого видання, а вимога влади. Тому судитись із газетою не буду, — зазначив Анатолій Бондаренко.

Про механізми протидії аналогічним проявам розповів нардеп-бютівець Андрій Шевченко. Він, зокрема, повідомив, що при штабі «Батьківщини» юристи вже зараз відпрацьовують можливі варіанти протидії правовому нігілізму.

Района газета, отримавши оплату наперед, відмовилась ставити мої агітматеріали.— Єдиним ефективним методом був і залишається позов до суду. Звичайно, ми не збираємось тиснути у такий спосіб на редакції, бо мова про штрафи чи економічні санкції не йде. Просто добившись відповідного рішення суду ми розв’яжемо руки і самим виданням. Адже жодний редактор не буде діяти усупереч рішенню суду, навіть, якщо цього хотітиме хтось із владних кабінетів, — пояснив Андрій Шевченко.

Андрій Продан, «Про Головне».

Написати коментар