Обрано нового голову Жашківської районної ради

27 лютого в сесійній залі районної ради відбулась 26 позачергова сесія районної ради VI скликання. На порядок денний виносилось питання про обрання голови Жашківської районної ради.

Микола Кльоц голова Жашківської районної ради

Депутатами районної ради було запропоновано дві кандидатури – Микола Фурманенко та Микола Кльоц.

За результатами таємного голосування головою Жашківської районної ради став Микола Кльоц.

Микола Григорович звернувся до громади міста та району:
«Місцеве самоврядування має запрацювати по новому, громада має нести відповідальність за стан справ в районі і спільно з владою вирішувати нагальні проблеми. Ми маємо бути свідомо того, що зараз на нас чекають великі виклики і труднощі. Я звертаюсь до малого і середнього бізнесу, до підприємців району. У цей важкий час ви маєте обов’язок сумлінно сплачувати податки для наповнення бюджету, працювати в плані легалізації своїх працівників. Давайте спільно працювати на Україну та наш район.
В країні відбуваються зміни і ми самі маємо змінитися, має змінитися наша свідомість, – це те без чого ми не зможемо побудувати нову демократичну, вільну і заможну Україну. Я глибоко переконаний що кожен житель району має право виражати свою думку і свою позицію, але разом з тим, кожен з нас повинен зробити все від нього залежне щоб недопустити насильства та безладу в нашому районі. Ми маємо діяти виключно в юридичному полі.

Сьогодні, як ніколи, потрібно об’єднати зусилля заради захисту демократії прав та свобод українців зберігаючи спокій та стабільність в суспільстві, тільки це може зберегти наш район від непередбачуваних наслідків та зебезпечити його цивілізований розвиток.. Слава Україні!»

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар