Налагодження співпраці з підприємцями району

Налагодження співпраці з підприємцями районуУ приміщенні Жашківського районного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг на тему «Перевірки малого та середнього бізнесу. Трудові відносини. Правові аспекти роботи з персоналом. Новинки законодавства».

Семінар-тренінг проводили директор та тренер Черкаської обласної асоціації розвитку підприємництва Наталія Ушакова та Наталія Поліщук з 20-ма приватними підприємцями Жашківського району.

У ході проведення семінару його учасники брали участь в інтерактивному спілкуванні та обговоренні проблем, які на часі є для них найбільш важливими. Підприємці отримали інформацію щодо правових актів, які регламентують правові аспекти роботи з персоналом, перспективними менеджерськими та маркетинговими методиками.

Підприємці також отримали інформацію щодо новітніх законодавчих актів у сфері підприємництва, особливостей організації перевірок підприємств малого та середнього бізнесу.

Кожен із учасників семінару мав можливість здобути навички успішного розв’язання трудових спорів та конфліктів, успішного підбору кадрів; вербального й невербального спілкування, опанували основи побудови власного іміджу, фейсбілдингу та ін.

У ході колективного обговорення проблем учасники отримали позитивну мотивацію щодо подальшої підприємницької діяльності та збільшення кількості найманих працівників.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар