На Жашківщині перші родини безкоштовно отримали нетелів

На Жашківщині перші родини безкоштовно отримали нетелівНа Жашківщині вже є перші чотири родини, котрі безкоштовно отримали нетелів від місцевого сільгосподарського підприємства «Степ».

Сертифікати для отримання тварин селянам вручив голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов, зазначивши, що з метою підтримки і розвитку галузі тваринництва, в Черкаській області прийнято Програму розвитку галузі молочного скотарства на 2010-2020 роки. Згідно цієї Програми селяни мають змогу безкоштовно отримати молоду худобу. Голова РДА наголосив, що це велика підтримка для розвитку галузі, але все залежить від самих людей, які не повинні зупинятися на досягнутому і розвиватися далі.

Як пояснив заступник голови РДА Леонід Шапотайло, фінансування заходів щодо придбання молодняку великої рогатої худоби (нетелі) здійснюється шляхом надання субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на умовах співфінансування з місцевих бюджетів з розрахунку 30% відсотків – кошти обласного бюджету та 70 % – кошти місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством.

Бюджетні кошти спрямовуються на придбання нетелів для надання їх особистим селянським господарствам на безповоротній основі за умови подальшої передачі першого нетеля наступному отримувачеві згідно з умови договору, укладеного між відповідною місцевою радою та отримувачем.

Жашківська РДА

Написати коментар