Міліція спільно з громадкістью на вулицях міста припиняє кримінальні прояви

Члени громадського формування «Легіон» спільно з працівниками міліції патрулюють вулиці міста Жашків, виявляючи правопорушників. Протягом останнього часу члени цього громадського формування неодноразово допомагали правоохоронцям у боротьбі зі злочинністю.

Міліція спільно з громадкістью на вулицях міста припиняє кримінальні прояви

Як зазначив начальник Жашківського райвідділу міліції Аркадій Білик, за останні дні в країні значно зросли кримінальні прояви, зафіксовані численні випадки нищення державного та приватного майна, залякування мирних громадян, конфліктів з правоохоронцями. Зараз як ніколи необхідно консолідувати сили та спільно з громадськістю забезпечити відновлення громадського спокою та правопорядку. З цією метою правоохоронні органи, базуючись на принципах відкритості та толерантності, налагоджують ефективну взаємодію з представниками місцевих громад.

Так співробітники Жашківського райвідділу міліції спільно з членами громадського формування «Легіон» приступили до виконання спільних задач по охороні громадського порядку в місті. Лише за останній час за допомогою громадського формування проведено 10 спільних рейдів, під час яких затримано двоє осіб за адміністративні правопорушення.

Керівництво міліції Черкащини висловлює щиру подяку представникам громадських організацій та небайдужим громадянам за розуміння спільних дій для забезпечення ладу та законності в державі.

Джерело: СЗГ УМВС України в Черкаській області

Написати коментар