Миколай в гостях у жашківської дітвори

Миколай в гостях у жашківської дітвори
454 солодких подарунки отримали діти дошкільних закладів, діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, а також вихованці шкіл-інтернатів Жашківського району.

19-21 до дня св. Миколая діти з дитячих садків Жашкова, а також із дошкільних закладів 16 сільських рад району, отримали солодкі подарунки – «миколайчики». Подарунки дітям були передані за дорученням депутата обласної ради від Жашківського району Віктора Гвоздя. Звертаючись до дітей, помічник депутата

Миколай в гостях у жашківської дітвори

Анатолій Поєзнік зазначив:

«Здавна свято Св. Миколая було прийнято відзначати не пишними церемоніями, а добрими справами, дарувати від душі подарунки близьким, сусідам, друзям. От і ми прийшли до вас сьогодні на свято з подарунками від Миколая. Я впевнений, що на жашківській землі ваше дитинство завжди буде світлим. Ми, дорослі, будемо піклуватися про це. А коли ви виростете, Святий Миколай обов’язково стане допомагати вам у всіх добрих починаннях».

Протягом останніх днів грудня, що залишилися до Нового року, у навчальних закладах району пройдуть також тематичні бесіди, класні години та уроки, присвячені питанням безпечного святкування Нового року.
День святого Миколая традиційно залишається одним з найбільш улюблених і шанованих свят в Україні. Дітей св. Микола – слов’янський Дід Мороз – обдаровував подарунками, які так і називалися, «миколайчики».

ГУ МНС України в Черкаській області

Написати коментар