Хочете лузати насіння в парку? Готуйте триста гривень…

Непомітно для жашківчан набув чинності Закон України, згідно якого запроваджено нові штрафи за засмічення вулиць. Тепер будь-кого просто на вулиці можуть оштрафувати за кинутий повз урну недопалок або ж обгортку від цукерки. І коштуватиме це не 17 гривень, як раніше, а від 340 до 1360 грн. До речі нововведення діють все більше двох тижнів, а жителі міста про них хіба що тільки чули.

Як пояснив міській голова Едуард Ружицький, у нашому місті це питання має особливу гостроту і такий контроль почне здійснюватись правоохоронцями після відповідного рішення виконавчного комітету міської ради, засідання якого відбудеться незабаром.

Едуард Миколайович переконаний, що у депутатів міської ради також не виникне заперечень, адже чистота наших вулиць, парків — проблема, на розв’язання якої постійно тратиться чимало сил і коштів. Однак досі всі спроби були безрезультатними. Можливо тепер жителі міста стануть свідомішими, бо навіть лузання насіння на зупинці в очікуванні автобуса коштуватиме досить дорого.

Відтепер буде заборонено смітити, курити, пити пиво та інші алкогольні напої у громадських місцях.

За словами міського голови, за участю правоохоронців будуть проводитися рейди, під час яких порушників спочатку попереджатимуть усно, а в разі повторного нехтування правилами складатиметься протокол покарання за “захаращення прилеглої території”.

У міськраді впевнені, що виховання штрафами має подіяти, головне, щоб був добре налагоджений правоохоронний контоль.

Віталій Котик, газета Жашкіщина @ 12 березня 2010р.

Написати коментар