Другий етап обласного фестивалю Дружин юних пожежних


8 квiтня у місті Жашкові відбувся другий етап обласного фестивалю Дружин юних пожежних, участь у якому брали 7 команд із Жашківського, Уманського, Христинівського, Маньківського, Монастирищенського районів і міст Умані та Тального.

Жашківщина, як завжди, радо зустріла учасників і гостей фестивалю, вкотре довівши — таланти на цій землі не переводяться. Гарними піснями і танцями розпочався захід, на якому були присутні представники і райвідділу МНС, і освіти, і культури, і Управління МНС області.

Анатолій Поєзнік, помічник депутата обласної ради Віктора Гвоздя, зазначив:

«Я вперше потрапив на захід такого рівня і вважаю, що учасникам фестивалю все вдалося. Мені дуже сподобались і жашківчани, і уманчани. Але не важливо, хто переміг, головне те, що діти об’єднуються навколо тем безпеки, а це означає, що наше майбутнє в надійних руках».

У цьому році дещо змінився план заходу, на що потрібно було звернути особливу увагу. Так, наприклад, зазнав змін термін виступу – у конкурсі «Візитка» зараз він становить 4 хвилини, а ось «Домашнє завдання» не повинно перевищувати 8 хвилин. На жаль, не всі команди чітко дотримались регламенту, через що отримали штрафні бали від суддів.

Певних проблем зазнали деякі команди і під час підготовки абсолютно нового конкурсу відеокліпів на тему «Безпека поведінки у лісі та на водних об’єктах». Адже дехто вмудрився просто зняти на камеру свій виступ на сцені, за що отримали негативні оцінки. Проте, не зважаючи на це, команда Тальнівського району у цьому конкурсі вразила майстерністю виконання, артистизмом і гумором, з якими підійшли до справи учасники, що було гідно відзначено у балах.

Здавалося б, ну що складного у виконанні соціального плаката, так ні, і тут вкотре довелося дивуватись членам журі. Адже у Положенні про проведення фестивалю було чітко зазначено, що формат плаката має бути А2 розміру. А в дійсності маємо і А1, і А3, і А4. Можливо, на розкриття соціальної теми це ніяким чином не впливає, але ж норма для чогось встановлена і на це варто було б звернути увагу. А ось де не виникло майже ніяких проблем, то це у конкурсі «Влучний ствольщик». Усі команди справились добре.

Оксана Копилова, Черкаська ВЕЖА

Написати коментар