День космонавтики в Новогребельській ЗОШ І – ІІІ ст.

День космонавтики Нова гребля
Учениця 9 класу М.Пишінська презентує свою роботу “Освоєння космосу”.

12 квітня учні Новогребельської загальноосвітньої школи І- ІІІ ст. відзначили День космонавтики.

Всі заходи, приурочені до цього свята, мали на меті ознайомити учнів з історією космонавтики, її творцями, розкрити роль українських вчених у розвитку космонавтики.

Усний журнал «Дорога в космос», який підготували учні 9 та 10 класів під керівництвом вчителя фізики Пишінської В. А. дав змогу ознайомити учнів з історією першого польоту людини в космос.

Побачивши землю з космосу, Юрій Гагарін пізніше сказав:

«Облетівши Землю в кораблі – супутнику, я побачив, яка прекрасна наша планета. Люди, нумо зміцнювати, примножувати цю красу, а не руйнувати.»

Презентація «Освоєння космосу. Хронологія подій», яку підготувала учениця 9го класу Пишінська Марія, познайомила учнів з основними етапами освоєння космічного простору, починаючи з запуску першого ШСЗ 4 квітня 1957 року.

Конкурс малюнків «Космічні фантазії» серед учнів 2 — 8 класів оцінювало компетентне журі на чолі з талановитим художником школи Маслянком Юрієм. Кращими виявились малюнки Шинькового Вадима (8 клас), Русаловського Олега (2 клас).

День космонавтики в Новогребельській ЗОШ
Проведення усного журналу “Дорога в космос” учнями 9 та 10 класу.

З великим захопленням учні розглядали моделі космічних кораблів, які підготувало конструкторське бюро «Зеніт». Скільки фантазії, уміння вклали діти в ці моделі разом зі своїми класними керівниками Мороз Н. С., Дармограй Ф. Ф., Дармограй Т. В. головний конструктор Головань Олександр (3 клас) разом з братом, інженером Дімою (1 клас), не приховували свого задоволення від створеної разом з татом ракети «Восток». А Шевченко Віктор, учень 1 класу, з гордістю показував свій космодром і ракету. А які чудові парашути, літальні апарати, які здійснили посадку на планету Х, виготовили учні 2 та 4 класів. Дивлячись на захоплені і радісні обличчя дітей, віриш, що майбутнє космонавтики — в надійних руках.

Весело було і на уроках в цей день. Учитель початкових класів Дармограй Т. В. провела урок математики «Подорож у космос». Першокласники почерпнули багато нового для себе, з наполегливістю розв’язували задачі, надіслані космічними прибульцями, долали труднощі, щоб побувати в космосі.

В класі Мороз Н. С. провела урок — гру «Політ у космос». Діти знайомились з біографією першого космонавта, працювали з словником над космічними термінами, писали космічні послання. І, мабуть, кожний мріяв, що як виросте, то обов’язково побуває в космосі, який манить до себе таємничістю і безмежжям.

Учителька англійської мови Власюк Н. П. присвятила також свій урок космонавтиці. Учні 9 та 10 класів підготували розповіді про Юрія Гагаріна, Леоніда Каденюка, розповіли про життя видатного конструктора Корольова С. П.

Читацьку конференцію організували учні 8 класу, які радо ділились враженнями про прочитані книги на космічну тематику: Ю Гагарін: «Дорога в космос», В. Гагарін: «Мій брат Юра», «Син Землі та зірок».

Відділ освіти Жашківської РДА
zhrvo.at.ua

Написати коментар