Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни


У рамках відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років голова Жашківської райдержадміністрації Олександр Павлов спільно із керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, міськими та сільськими головами провів зустріч із ветеранами Великої Вітчизняної війни.

У ході спілкування присутніми розглянуто питання, які на сьогодні найбільше хвилюють ветеранів, а саме: придбання ліків за доступною ціною, надання пільг та матеріальної допомоги, якісне медичне обслуговування, транспортне перевезення та ряд інших питань.

Сьогодні скрутно живеться багатьом, але ветерани –найбільш вразливі, бо вони мають у серці вічний біль, який залишився від війни. Тому їм насамперед потрібні наші тепло та увага, просте людське розуміння та підтримка. Не скупіться на доброзичливі слова для ветеранів, вони їх заслужили, − зазначила голова районної ради ветеранів Рена Горенко.

У свою чергу, голова райдержадміністрації Олександр Павлов подякував ветеранам війни за їх мужність і героїзм, вагомий внесок у справу Перемоги та запевнив, що районна влада ніколи не стоятиме осторонь проблем, які хвилюють людей, які виборювали свободу та незалежність рідного краю.

На сьогодні зроблено перші кроки в напрямку покращення рівня життя найбільш вразливої категорії населення, зокрема, відкрито магазин для ветеранів, соціальні куточки, соціальну аптеку та заплановано напередодні 9 травня відкрити в центральній районній лікарні 6 сучасних комфортних палат для лікування ветеранів війни, − повідомив очільник району.

 

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,
зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату
Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар