Зниклу школярку й досі не знайшли

Юлия Москаленко17-річна жашківчанка Юлія Москаленко зникла 25 жовтня. Того дня вона велосипедом поїхала до сусіднього села Олександрівка, щоб назбирати грибів.

Близько 16:00 дівчина зателефонувала до батьків та спитала поради, які гриби збирати. Але ввечері обидва телефони школярки вже не відповідали. Правоохоронці разом з місцевими жителями обшукали невеличкий ліс і сусідню місцевість, але ні дівчини, ні велосипеда не знайшли.
– Пошуки тривають, але поки що немає жодної зачіпки, куди могла зникнути дівчина, – розповідає начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС України в Черкаській області Сергій Савенко. – Таких випадків на Черкащині давно не було. Хоча влітку, наприклад, зникли підлітки з Золотоноші, але їх швидко розшукали. Дітям просто захотілось побачити море і вони втекли відпочивати в Одесу.

У разі отримання будь-якої інформації про Юлію Москаленко просимо вас повідомити за телефонами: (0472) 393-229, 393-445 УКР ГУ МВС в Черкаській області, або ВКМСД ГУМВС України в Черкаській області (0-472) 393-504, 393-515, або 102.

Джерело: Прес-центр.

Написати коментар