Жашківським волонтерам видадуть спеціальні посвідчення

Жашківським волонтерам видадуть спеціальні посвідчення23 вересня 2014 року відбулося чергове засідання координаційного центру по матеріальному забезпеченню бійців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції та їх родин.

На особливому контролі знаходиться питання по наданню допомоги військовослужбовцям. Робота зі збору продуктів харчування, засобів гігієни, військового обмундирування не припиняється. Над цим працюють як відповідальні особи в райдержадміністрації, так і волонтери.

З метою убезпечення випадків шахрайства при зборі коштів районною державною адміністрацією виготовлені спеціальні посвідчення волонтера, які вони будуть пред’являти при зборі. В ході засідання вирішено скласти списки волонтерів, яким буде надано право на збір коштів та іншу діяльність по цьому напрямку.

При розгляді питання про координацію дій волонтерських організацій району щодо матеріального забезпечення бійців, які несуть службу в зоні АТО міський голова Ігор Цибровський запропонував об’єднати діяльність волонтерських організацій району та заслухати дане питання на апаратній нараді, де будуть присутні керівники підприємств, установ та організацій району.

Під час засідання штабу наголошувалося на особливому значенні постійного інформування населення про роботу штабу, а також про збір допомоги військовим та їх сім’ям. Все має бути відкритим, щоб громадяни у будь-який доступний спосіб могли ознайомитися з цією інформацією. Наявність та доступність інформації через засоби масової інформації, у сільських радах через дошки оголошень та інші способи її розповсюдження, дозволить уникнути чуток та дезінформації жителів району.

Джерело: Жашківська РДА

Написати коментар