Жашківчани зібрали понад півмільйона гривень на допомогу АТО

zhashkiv_groshiДо ініціативи активно долучаються як звичайні жителі міста, так і численні міські та районні організації.

Так, Радою товаровиробників Жашківського району було зібрано 433 тисячі гривень. З них 310 тисяч уже використано на закупівлю 36 бронежилетів високого ступеня захисту, одяг, взуття, речі першої необхідності, медикаменти та інше. Окрім того, майже 50 тисяч гривень виділено на забезпечення військової техніки паливно-мастильними матеріалами. Одягнуть та обмундирують учасників АТО на 130 тисяч. Продукти харчування мобілізованим закуплять на 25 тисяч гривень.

Варто виділити тих благодійників, котрі надають постійну адресну допомогу нашим землякам у зоні АТО: пенсіонерів МВС Віктора Гоменюка, Олега Горбаня, Василя та Галину Якименків, а також помічник начальника з кадрового забезпечення майора міліції Максима Пущика.

Також українській армії допомагають ветерани МВС жашківщини та члени профспілки працівників Жашківського РВ УМВС України в Черкаській області. Не залишились осторонь й голови сільських рад та громади сіл району, котрі регулярно виділяють кошти для воїнів у зону АТО і забезпечують їх продуктами.

Написати коментар