Залучення безробітних до громадських робіт

Жашков. Залучення безробітних до громадських робітОрганізація і проведення оплачуваних громадських робіт та залучення громадян до тимчасової зайнятості – реальна можливість відродження сільських населених пунктів краю, вирішення конкретних проблем громади та зниження напруженості на ринку праці, а ще – чудова перспектива постійної зайнятості безробітних. Жашківським районним центром зайнятості постійно організовуються оплачувані громадські роботи із благоустрою територій населених пунктів. У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» безробітних мешканців району активно залучають до суспільно корисної праці з впорядкування територій, озеленення парків і скверів, очищення від сміття берегів та водоймищ тощо.

Так Жашківським районним центром зайнятостіпротягом квітня 2013 року укладено 16 договорів з сільськими радами сіл: Безпечна, Бузівка, Вільшанка, Вороне, Житники, Кривчунка, Леміщиха, Нагірна, Олександрівка, Павлівка, Пугачівка, Соколівка, Сорокотяга, Тетерівка, Хижня, Червоний Кут, згідно яких працює станом на 16 квітня на оплачуваних громадських роботах 53 безробітних.

З метою упорядкування територій населених пунктів до Великодніх та травневих свят, упорядкування, зокрема, територій біля пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, пам’ятників жертвам голодомору, пам’ятників загиблим під час виконання інтернаціонального обов’язку, кладовищ, через місцеві засоби масової інформації та шляхом інформування під час проведення співбесід з особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, про проведення акції безробітним надається запрошення (із зазначенням дати і місця проведення робіт),
Станом на 16 квітня участь в безоплатних роботах взяли 229 осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Завдяки їхній праці були ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища, упорядковано газони, висаджено дерева та квіти, приведено в порядок прилеглі до будівель території. Чисте довкілля, охайні села, свідчать про правильність та ефективність державної соціальної стратегії.

Найкращих результатів в проведенні щорічної всеукраїнської акції „За чисте довкілля” ( за участю безробітних) досягли Житницька, Зеленорізька, Литвинівська, Леміщинська, Конельсько Попівська, Новогребельська, Острожанська, Тетерівська, Хижнянгська, Червонокутська, Сорокотязьська сільські ради.

Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар