Стихійну торгівлю на 146 кілометрі ліквідовано

Жашків стихійний ринок
фото: Лілія КУШНІРЕНКО, gazeta.ua

Позавчора, 27 липня правоохоронними органами було ліквідовано стихійний ринок, який на протязі кількох років процвітав на 146 кілометрі траси Київ — Одеса. Наразі, територія торгівлі повністю очищена. Рух на магістралі розширився.

Під час обстеження працівниками ДПІ в Жашківському районі «стихійного ринку», який розташований на 146 кілометрі траси Київ-Одеса, і працює, попри рішення Жашківського районного суду про заборону торгівлі на цій ділянці, встановлено проведення на понад 100 місцях торгівлі продуктами харчування, домашніми стравами, охолодженими напоями, слабоалкогольними напоями, пивом. З усіх громадян, які займаються стихійною роздрібною торгівлею, лише 2 зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності. Решта — порушники чинного законодавства. За наслідками відпрацювання ринку направлений лист голові районної державної адміністрації та РВ УМВС у Жашківському районі щодо ліквідації стихійної торгівлі.

26 липня голова Жашківської райдержадміністрації К.Радзівіл провела нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади у районі, органів місцевого самоврядування, під час якої проаналізовано хід виконання програми соціально-економічного розвитку району, збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур, упорядкування стихійної торгівлі тощо.

Після чого ринок було ліквідовано.
Стихійний ринок на трасі Київ-Одеса

* * *

Наприкінці червня 2008 року продавцям почали закидати, що через них відключили газ сусіднім селам. Обласне управління Держгірпромнагляду поширило інформацію, що базар розміщений в охоронній зоні магістрального газопроводу. На думку відомства, це сусідство становить загрозу населенню. Тому на три дні перекрили газ на шести вулицях Жашкова та у 12 селах району. Але це не зупинило торгівців і ринок надалі беззупинно працював.

На даний момент, торгівці емігрують трішки дальше від міста та облаштовують торгівельні місця біля с.Тихий хутір. Яка доля чекає їх в тому місці та чи дозволена там торгівля — поки що не відомо.

29 липня: ходять чутки, що торгівці збираються перед адміністрацією та будуть влаштовувати протест.

За розвитком подій читайте в наступних публікаціях.

коментарів 17

 1. Шановна, Ви з такою гордістю описуєте цю подію в своїй публікації, висвітлюючи правочинність та гуманність нашої місцевої влади, що я аж зачиталась… Ви звісно не були на місці події, під час погрому, і не пережили того жахіття, котре зненацька обрушилось на ЧЕСНИЙ ПРАЦЮЮЧИЙ ЛЮД, коли більше 100 озброєних міліціянтів, 4 крана і більше десятка кразів (без попередження) на чолі з нашою місцевою міліцією приїхали і під покровом темноти, устроїли ПОГРОМ. І я не бачу чим тут можна пишатись, тим що як мінімум 300 сімей залишились на даний час без коштів на існування? Це підло!!! Чому наша влада не попіклувалась про ці сім”ї,де робочі місця, куди іти працювати, я більш як впевнена, що не від доброго дива люди пішли на таку каторжну працю,а може всім податись в наркоторгівлю, у нас в місті таких людей поважають і навіть сприяють їхній діяльності. Просто я можу назвати цей весь хаос який чиниця в місйевій та районній раді БЕЗВЛАДДЯМ!!! Розламати всі бігом готові та раді, а от построїти людям ринок нема кому і нема за що. І що саме цікаве, коли потерпілі звернулись за порадою до керівництва міста та району, виявилось що на погром який відбувся з 27 на 28 липня 2010 року ніхто вказівки недавав, а Ви кажете,цетую: 26 липня голова Жашківської райдержадміністрації К.Радзівіл провела нараду з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади у районі, органів місцевого самоврядування, під час якої проаналізовано хід виконання програми соціально-економічного розвитку району, збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур, упорядкування стихійної торгівлі тощо. І постає питання хто говорить неправду??? Якщо це називається УПОРЯДКУВАННЯМ, то ганьба нашим упорядковцям!!!

 2. Рынок появился не сразу и развился до такого масштаба, что реально не можно спокойно и свободно проехать на том

  участке. Вы наверняка не проезжали там машиной и не видели, как все это выглядит сбоку.

  А, как было сказанно выше и Вы сами знаете, что рынок не легален, торгуют чем попало, проезду транспорту мешает —

  его и нужно было закрыть, что и сделали.

  Вы наверное совсем не знали, что здесь не можно торговать, что у вас (или ваших партнеров) нету документов на

  продажу. C чего вы взяли, что администрация должна поддерживать не легальный бизнес?

  На счет рабочих мест — зачем опиратся на беспомощность? Почему кто-то должен поддерживать то, чего не должно быть?

  Где вы видели на трассе еще такой “беспорядок”, как на 146 километре?

  Не где работать? Вы просто зацыклились на одном и в поддержку, как вы сказали, 300 семей опираетесь. Может скоре

  все Жашковское население пойдет чебуреки на трассу продавать и больше ничего не делать? Чем эта работа каторжная? Вы сами себе ее устроили. Кому нужна работа — те

  нашли ее и работают, развиваются, – никаких проблем нет.

  Трасса свободна — люди без страха проезжают этот участок, как и должно быть.

  Торгуйте наркотиками, как Вы сказали. Не факт, что они там уже давно продавались.

  Удачи!

 3. Ви гарно пишете і якби я незнала цієї ситуації, то можливо б згодилась з вашим обгрунтуванням.Звичайно, торгівля на 146 км. перешкоджала рух транспорту, але скажіть будь-ласка кому заважали люди які торгували на 148 км. більшість з яких оформлені приватними підприємцями, яких навіть не попередили про демонтаж торгівельних місць, постає запитання, чи полюдські поступили з власниками, а ми маєм документ який дозволяє здійснювати торгівлю на тому місці до побудови ринку. Ринку НЕМА, і як я правильно вас зрозуміла, влада не зобов”язана бути гарантом для свого населення, ви мене питаєте, C чего вы взяли, что администрация должна поддерживать не легальный бизнес? Я ПРОТИ нелегального бізнесу, і це діло потрібно було дійсно УПОРЯДКУВАТИ, якщо бюджет наскільки бідний що нема коштів на побудову ринку, то чому людям не дати клаптик землі, вони самі, своїми силами і за свої кошти побудують торгівельні місця, справно платитимуть податок і будуть мати хоть якийсь прибуток у сім”ю. Ви з такою насмішкою написали свій коментар, що мені аж бридко, як гуманна людина може порадити іти торгувати наркотиками, ви недумайте на місці наркомана може оказатись ваше дитя, отоді і посміємось….

 4. Шановні представники нашої влади. Звертаються до вас ті торговці, проти яких ви стараєтесь налаштувати все населення м. Жашкова та району своїми брехливими публікаціями. В кожному слові брехня, брехня, брехня.
  1. Ніколи не відключали газ в місті через торгівлю на трасі.Три дні проводились профілактичні засоби по усуненню несправностей.
  2. Ніколи на 148 км. не було аварій та смертельних випадків.
  3. Не два зареєстрованих підприємці.
  4. За 7 років було двічі передано землю виділену під базар в інших цілях для багатих цього світу.
  А ще дуже хочеться запитати:- З яких пір охорона кінного заводу взяла керування містом в свої руки? Вони керують адміністрацією, мерією, міліцією а ті, піднявши хвостики слухняно виконують команду “фас”. Ви б тільки бачили яку “стаю” випустили проти десятка жінок, які прийшли на своє колишнє, пусте робоче місце в знак протесту проти свавілля влади. І як діями міліції керувала охорона конезаводу, як ця охорона погрожувала. Соромно, дуже соромно, що влада кинула людей піджавши хвости перед сильними світу цього.

 5. Уважаемая Татяна, если бы вы перечитали свой первый комментарий, вы сами написали “а може всім податись в наркоторгівлю, у нас в місті таких людей поважають і навіть сприяють їхній діяльності”. Вам и предложили занятся выгодным делом.

  Аварий там было достаточно. Руки трусятся, когда там проезжаешь. Я не представитель влады, но полностю согласен и доволен что трасса очистилась.

 6. Уважаемый Андрей, я прекрасно помню что я написала в своем первом коментарии, и четко знаю дни по которым приежает наша месная милиция за податтю к некоторым наркоторговцам, а те в свою очередь спокойно занимаются своей деятельносттю после посещения блюстителей порядка. И еще, если Вы читали внимательно мое послание, так должно быть заметили что я говорю о ситуации на трасе возле заправки Катрин, а там к вашему сведенью аварий небыло!!!

 7. Андрей, я так понимаю что и вы за процветание наркоторговли в Жашкове и в округе:)

 8. Я не можу зрозуміти, чому на цій ділянці дороги дуже страшно їздити,ми їздим сім”єю не один рік, і ніщо нас там ще не злякало)))навпаки, вночі завжди освітлено.мені цей ринок ніколи не заважав – хай люди працюють.Я підтримую Таню.завжди знайдуться такі люди як – анонім і Андрій, яким щось завжди заважає.я хотіла б побачити вашу реакцію, коли руйнують ваше робоче місце без попередження.Люди – будьте людянішими.

 9. Не удивлюсь от того, что Таня дала ссылку, что бы Оля что-то написала в Вашу пользу :)

  Конкуренция? Тот другой участок стоит за 5-7 метров от дороги, поэтому он никому и не мешает.

  Мне кажется, Вам решать на сайте проблему не стоит, ибо это по-моему не сайт рай.администрации.

  Я не против торговли, но не по среди дороги еще и в повороте, где ограничен обзор.

  В статье все четко и ясно написано, не пойму к чему здесь оправдания. На счет того, что вы не знали что вас когда-то выселят и вам должны что-то строить – глупо слышать. Обращайтесь к мерии. Больше нечего добавить.
  Нас скоро забанят здесь за устроенный хаус.

 10. навіть не знаю що і відповісти.ми що президента обираєм, щоб як каже Андрій когось підтримати!!!! В мене просто завжди позитивне налаштування, і я не звикла когось критикувати, і те, щ о в мене не негативні думки в зв”язку з цим, це не означає, що я не маю своєї думки, а можу лише когось підтримувати)))Це ж не серйозно. Я просто не побачила в словах цієї людини агресії. І це що я раніше писала – це є моя незмінна думка.Якби я розділала б Вашу, Андрій думку, то я б написала, що я підтримую Вас, а не її.Я не з Жашкова і відношення до базару не маю, але беззаконня, яке має місце в нашій державі, мене вже дістало.А звертатись до мерії чи в інші інстанції, це вибачте навіть смішно.Вони ж всі один за одного, і всі проти людей.

 11. Андрій, я так зрозуміла що ви думаєте що Жашківський сайт відвідуєм тільки ви та я, а всі інші що заходять, то то вже по зсилці яку я порекомендувала:). Будьто Оля, ча Валя, чи Галя і т.д люди просто мають СВОЮ точку зору. А дати свій коментар під статтею має право кожен.

 12. Оля, Ви праві в тому що і мерія і районна адміністрація і інші інстанції вони просто тримаються за свої крісла, а до простих людей нікому нема діла,голова Жашківської райдержадміністрації К.Радзівіл з ініціативи якої був устроєний погром, так і не вийшла до людей. З моменту погрому люди щодня побивають пороги в керівних структурах і нетільки в м. Жашкові, скоро дійдуть до ВЕРХОВНОЇ РАДИ.

 13. Ось і відповідь, а люди, впринципі які люди,якби влада вважала нас за людей то врешті решт побудувалаб ринок для торгівлі.

 14. Я біля базару-мусорніка того частенько проїжав, переведу вам ті написи на розтрощаних бараках-кава,біляші,чебуреки,борщ,пільмені, котлети, вареники,жаркоє-переклад- сальмонельоз, пастерельоз, колібактеріоз, дезинтерія,золотистий стафілокок, кишкова інфекція, вагон пилюки,мусора.
  Влада оказалась добродушною, що не притягнула до кримінальною відповідальності тих бариг за поширення тяжких хвороб та несплату податків

 15. Да, обідно те, що людям не дали людських умов для торгівлі, я не можу зрозуміти одного, чому неможна побудувати торговий ряд який відповідатиме санітарним вимогам, тимпаче що по трасі Київ- Одеса таких міні ринків багато. Таке враження що в м. Жашкові влади як такої неіснує. Я постійно їв на базарчику біля Катрін, і нічого поганого неможу сказати, завжди все свіже по домашньому смачне і не дорого, а для мене як для далекобійника це важливо! А тепер нема навіть де борщу домашнього поїсти, в ресторан я непіду бо нема часу в дорозі, тай кошти не позволяють їсти борщ за 30 грн і каву за 15. Отак і тянеш в сухомятку…

 16. Мне, как человеку, который знает о жизни за границами нашего государства, совсем непонять как можно обустраивать вот такие рынки. В Европе такого НЕТ, а если появилось бы, то приехали 2 водомета и снесли все НАХ за 5 сек. А организаторов посадили бы лет на 15 с конфискацией имущества. Почему-то дома не строят на обочине, а палатки по чьему-то мнению можно? Да почитайте правила безопасности на дороге и поймете все и сразу.
  А о том что нечем кормить семью, так поверьте это никого не волнует. Если этим нельзя оправдать грабеж или убийство, почему этим можно оправдывать нарушение правил безопаности на дороге. Да и скольких смертей, может быть, можно было избежать на том участке автомагистрали.

 17. Шановний Сергію хочу Вам відповісти на Вашу репліку щодо порядків за кордоном де Ви, з Ваших же слів , часто буваєте. А якщо так то Ви повинні були помітити деякі відмінності в Їхньому житті і житті українців,а саме:Безперечне виконання законів усіма громадянами без винятків і без поправок на ранги,” крутість” коли їду де хочу як хочу і я правий бо в мене дорога машина. Ніякої поваги до всіх інших учасників руху будь то автобус чи вантажівка вагою в п”ятдесят тон з зовсім іншими технічними характеристиками в динаміці і гальмуванні.Мабуть Ви ніколи на автобані не обганяли з правої сторони і не показували в вікно палець водію за те що він вас не пропустив і не гальмували різко перед машиною щоб наказати непослушного камазиста за те що він взагалі набрався наглості виїхати на цю дорогу. Я впевнений що цого там не робитимуть ні ви ні я тому що за це там наказують, а в нас відкупляються і дальше твори беспредел.А що стосується палаток біля обочини то це звичайно погано так же як і Козачки, Боровички,Арарати, і всі інші заклади обабіч дороги де продається спиртне і відвідувачі мов п”яна мара лазять через дорогу. Поясніть мені навіщо в таких закладах продають спиртне і де таке дозволено в Європі? Якщо в придорожному кафе в Руминії чи Болгарії за п”ять- шість євро я можу пообідати то в нас з такими грішми нема чого заходити в Козачки-боровички от і шукаємо де по карману і дякуємо всім тим хто, не дивлячись ні на жару ні на холод ні на ризик, стоїть на трасі з гарячою кавою і тд. Якщо Ви часто їздите по Європі то не могли не помітити що там нема поліцейських на дорозі і з”являються вони лиш коли ви порушили правила або Вам необхідна допомога. А тепер згадайте скільки раз вас зупиняли на Україні щоб тіпа провірити документи, придовбатись за те що номерний знак на вашому авто горить не надто яскраво і тд. прикладів безліч.І ніколи не зупиниться біля Вас патрульна машина якщо Ви потребуватимете допомоги(а навіщо??що з Вас візьмеш окрім проблем) Так і живемо, і не тому що ми нікчемна нація, як нас приймає весь світ, то не правда і я з тим не згодний думаю і Ви також, а тому що, як Ви самі вже писали в своєму коментарі- “А о том что нечем кормить семью, так поверьте это никого не волнует” Це правда, гірка правда, але це реалії нашого життя.І якщо ви сьогодні досягли можливо трішки більшого в житті ніж Ваш сусід то не гоніть на нього водомета і не садіть на 15 років з конфіскацією бо в Європі такого в принципі не може бути та і не по людські це.

Написати коментар