Проведено чергову колегію районної державної адміністрації

Проведено чергову колегію районної державної адміністрації25 березня 2014 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Синчака. У засіданні колегії взяли участь голова районної ради Микола Кльоц, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, сільські голови.

Валентина Троян, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, доповіла про підготовку та проведення весняно – польових робіт у 2014 році та зосередила увагу, що сільськогосподарськими підприємствами району завершено підготовку проведення комплексу весняно-польових робіт, закуплено необхідну кількість матеріально-технічних ресурсів. Відповідно робочого плану для успішного та своєчасного проведення всіх сільськогосподарських робіт підприємствам району необхідно 171,1 млн. грн. обігових коштів або 2691,5 грн. на 1 га. Власними коштами господарства району забезпечені на 79,5 % запозиченими коштами на 20,5 відсотків.

Ольга Потколенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, прозвітувала про реалізацію державної політики соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів та громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та зазначила, що особлива увага приділяється питанням соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи. У районі проводиться комплекс заходів, спрямованих на збереження здоров’я постраждалих громадян, своєчасне повноцінне їх лікування, пільгове медичне. Побутове та комунальне обслуговування. На виконання заходів Чорнобильських програм у 2013 році використано кошти в сумі 986,5 тис. грн.

Сергій Селецький, начальник відділу державної виконавчої служби Жашківського районного управління юстиції поінформував про забезпечення реалізації визначених законодавством повноважень відділом державної виконавчої служби Жашківського районного управління юстиції. Станом на 01.03.2014 року на особистий прийом до начальника відділу державної виконавчої служби Жашківського районного управління юстиції звернулося 13 осіб, де розглянуто порушені питання щодо порядку стягнення аліментів; відповідальність за ухилення від сплати аліментів; виконання рішення про виселення; розмір нарахування та сплати аліментів на які було надано усні роз’яснення.

Інеса Цимбал, завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації ознайомила із станом виконавської дисципліни в районній державній адміністрації та органах виконавчої влади району наголосивши, що актуальним залишається питання покращення якості підготовки структурними підрозділами райдержадміністрації, іншими органами виконавчої влади в районі та виконавчими комітетами сільських рад інформацій про хід виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, доручень заступників голів закликавши, головних виконавців дотримуватись строків подання інформацій та звернути увагу на якість підготовки відповідей щодо виконання завдань, визначених дорученнями голови, протоколами засідань колегій, селекторних нарад облдержадміністрації та дотримуватись порядку формування наявних контрольних справ, звернути увагу правильне оформлення документів, розпоряджень, доручень та листів у відповідності до вимог Інструкції з діловодства та порядку організації та здійснення контролю за виконанням документів.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар