Підсумки діяльності районної влади у I кварталі 2014 року

27 травня в залі засідань Жашківської райдержадміністрації відбулась колегія під головуванням Наталії Стельмах.

В засіданні взяли участь голова районної ради Микола Кльоц, перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Синчак, голови сільських рад, керівники структурних підрозділів РДА, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів, засоби масової інформації району.

Розпочалось засідання з оголошення результатів позачергових виборів Президента України. В районі, перемогу здобув Петро Порошенко отримавши майже 50% голосів виборців.

Наталія Олександрівна також представила присутнім новопризанченого начальника районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області Романа Ражева.

Першим на засіданні колегії розглянуто питання Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2014 року доповідач – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Олена Кривошея. За рейтинговою оцінкою результатів діяльності районних державних адміністрацій за перший квартал Жашківський район посів 6 місце. У першому кварталі 2014 року підприємствами реалізовано промислової продукції на суму 164,2 млн. грн., що становить 2,3% загальнообласних обсягів, обсяги реалізованих споживачам послуг зросли у 2,0 рази і становили 4,9 млн.грн., в тому числі обсяги послуг реалізованих населенню збільшились на 19,0% і становили 877,2 тис. грн. Іноземні інвестицій за перший квартал 2014 року становлять 7233,5 тис. дол., у розрахунку на одиницю населення обсяг прямих іноземних інвестицій становить 195,5 дол. США. В підсумку по усіх сферах діяльності району спостерігається позитивна динаміка.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Галина Загребельна підвела підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2014 року (2-ге питання). За результатами роботи І кварталу 2014 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів району мобілізовано 12056,5 тис. грн. доходів (без трансфертів). Виконання затверджених радами завдань забезпечено на 109,2 відс., понад план надійшло 1012 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 1,6 відс. (+ 184,4 тис. грн.). За цим показником район посідає 7 місце у обласному рейтингу (середньообласний показник становить 0,97 відс.). Районний бюджет виконаний на 100 відс., міський – на 100,7 відс., сільські бюджети в цілому на 110,2 відс. Обсяг податкових надходжень до місцевих бюджетів у розрахунку на одиницю населення становить 342,7 грн. – це 6 рейтингове місце (при середньому показникові по районах 308,4 грн.).

Директор Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жашківського району Олександра Зайчук інформувала про надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жашківського району (3-тє питання). За І квартал 2014 року працівниками терцентру обслужено одиноких, одиноко проживаючих, інвалідів, інших людей похилого віку 1663 осіби. У відділення соціальної допомоги вдома працюють 35 соціальних робітників які обслуговують – 756 осіб, (з них на платній основі знаходиться 48 осіб). Протягом І кварталу 2014 року по відділенню взято на обслуговування – 29 осіб, вибуло – 16 осіб. Відділенням соцдопомоги надаються соціально-побутові послуги, соціально-економічні послуги, соціально-медичні послуги, інформаційні послуги, постійно проводяться обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян і визначення індивідуальних потреб у необхідності надання їм різних видів. Відділенням соціально-побутової адаптації обслужено – 846 осіб. У відділення входять, мультидисциплінарна бригада яка надає соціальні послуги (генеральне прибирання приміщень, прибудинкових територій, ремонтні роботи, транспортні послуги, доставка продуктів за заявкою та інше). Дана бригада надала допомогу 6 одиноким людям.

Підводячи підсумки колегії райдержадміністрації Наталія Стельмах подякувала за ефективну роботу та наголосила на співпраці на усіх рівнях виконавчої влади району.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар