Підготовка до оздоровчої кампанії 2014 року

Підготовка до оздоровчої кампанії 2014 рокуТурбота про підтримання здоров’я підростаючого покоління є основним пріоритетом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Оздоровлення та відпочинок дітей та учнівської молоді під час літніх канікул сприяє укріпленню здоров’я, поновленню сил перед початком навчального року, сприяє розвитку дитини, реалізації її творчих здібностей, формуванню здорового способу життя.

З метою створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді, успішної організації оздоровчої кампанії 2014 року 9 квітня проведено міжвідомчу нараду з питань підготовки до початку оздоровчої кампанії. У нараді взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Антоніна Врочинська, керівники структурних підрозділів, організацій та установ, які задіяні в процесі оздоровлення дітей та учнівської молоді.

На нараді обговорено основні питання: планові показники відпочинку та оздоровлення дітей у 2014 році, готовність пришкільних таборів з денним перебуванням до початку оздоровчої кампанії, фінансове забезпечення оздоровчої кампанії, стан протипожежної безпеки в закладах відпочинку та оздоровлення, оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій. Особливу увагу приділено питанню початку роботи позаміського сезонного дитячого оздоровчого закладу «Джерельце».

«Тільки завдяки злагодженим діям всіх тих, хто опікується проблемами дітей, зокрема представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівників сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців, профспілкових комітетів оздоровча кампанія 2014 року пройде на належному рівні» – наголосила Антоніна Врочинська.

За підсумками наради прийнято відповідне рішення.

Джерело: Жашківська районна державна адміністрація

Написати коментар