Під час проведення земляних робіт виявлено 5 вибухонебезпечних предметів

Під час проведення земляних робіт виявлено 5 вибухонебезпечних предметів13 листопада на території району місцевими жителями знайдено 3 різноманітнихартилерійські снаряди та 2 міни часів війни.

Перший випадок стався у с.Павлівка. Під час проведення польових робіт тракторист вирив із землі одразу 3 різних боєприпаси: 76 мм і 57 мм артилерійські снаряда та 82 мм мінометну міну часів війни.

Ще один вибухонебезпечний предмет за аналогічних обставин виявили в с.Тинівка. Після огляду його рятувальниками було встановлено, що це 76 мм артилерійський снаряд. Рятувальники відвідали і одне із приватних домоволодінь у цьому ж населеному пункті. Господарка дізнавшись, що у селі знаходяться рятувальники звернулася до них за допомогою щодо перевірки металевої болванки яка знаходиться у неї на городі. Після її обстеження співробітниками «Служби порятунку» було встановлено, що це німецька 158,5 мм реактивна міна.

В усіх випадках проведення польових робіт було призупинено. Для знешкодження виявлених небезпечних предметів виїхали сапери піротехнічної групи аварійно рятувального загону спеціального призначення.

Написати коментар