Орендар ставка б’є місцевих мешканців

Ніколенко Василь Захаровіч
У Жашкові орендар ставка б’є місцевих мешканців. Він не підпускає до водойми ані дітей, ані дорослих. А тих, хто все-таки насмілюється наблизитися до озера, кажуть люди, буквально калічить. Натомість сам бізнесмен заявляє, що то все злі язики або ж провокація недоброзичливців.

Василь Захарович показує висновок судмедексперта. Місяць тому на цій дамбі його жорстоко побили. Чоловік отримав травму голови й втратив чотири зуби. У нападнику пенсіонер упізнав орендатора ставка. І написав заяву до міліції.

Василь Ніколенко, постраждалий:

Я слідчому так і сказав. Він сказав, що бояться, свідки бояться давати покази, а я сказав, зробіть свою справу, як велить вам совість!

За що його побили, чоловік не розуміє. Рибу не ловив, просто йшов уздовж берега. Та з’ясувалося, що він не єдиний, хто постраждав від норовливого орендаря. Жашківчани, побоюючись, розповідають: Володимир Лебідь не раз нападав на людей.

Галина Мороз, жителька міста Жашків:

Він налаштований агресивно. Щоб туди ніхто не підходив. Ніби то його власність, бояться люди говорити, бо ви ж чули, що каже жіночка? Що в мене дитина маленька, я скажу, а він мене заведе в ліс.

Чому орендар безкарно тероризує мешканців? Люди натякають: тому що депутат міської ради. Хоча колеги і особисто мер Жашкова Володимира Лебідя захищають.

Ігор Цировський, міський голова Жашкова:

Ні, я не можу сказать, що такі схиби у нього були, коли він десь на когось міг напасти. Хоча знаєте, час такий, що все може бути.

Та й сам бізнесмен запевняє: нікого пальцем не чіпав. По телефону висловив припущення: обвинувачення у побитті – це провокація його політичних опонентів.

Володимир Лебідь, орендар ставка:

В мене нема коли займатися дурницями, а ви ідете на поводу в когось. Чи він п’яниця, чи, я не знаю, хто він такий, і чий він заказ виконує.

За фактом побиття пенсіонера міліція відкрила кримінальне провадження. От тільки довести причетність депутата, кажуть, буде нелегко. Свідків – жодного.

Максим Пущик, заступник начальника Жашківського РВВС:

Справа не буде закрита, а все таки вона… Ми доведемо цю справу до логічного завершення, і все-таки особа буде покарана.

Поки міліція шукає нападника, Василь Захарович намагається знайти гроші на лікування. Щоб відновити втрачені зуби, пенсіонерові потрібні 5 тисяч гривень.

Написати коментар