«Охорона громадського порядку і організація безпеки дорожнього руху»

Охорона громадського порядку і організація безпеки дорожнього рухуЗгідно плану роботи координаційного комітету райдержадміністрації з питань боротьби з корупцією, злочинністю та зміцнення правопорядку на 2013 рік, 18 вересня в приміщенні райдержадміністрації заслухано роботу Жашківського РВ УМВС України в Черкаській області щодо стану виконання Програми профілактики злочинності в районі на 2011-2015 роки, в тому числі, виконання розділу VІІ «Охорона громадського порядку і організація безпеки дорожнього руху». В роботі комітету прийняли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Синчак (заступник голови координаційного комітету), завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Олег Горбань (секретар координаційного комітету), члени координаційного комітету: прокурор району Ігор Бойко, завідувач сектору інспектування в Жашківському районі Уманьської об`єднаної фінансової інспекції Ірина Богач, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Загребельна. Запрошені: начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Ігнатюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Рябоконь, головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Дзюба, директор районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Ірина Коваль, головний спеціаліст відділу культури районної державної адміністраціїІнна Білик, начальник відділення державної автомобільної інспекції районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області Микола Лагода, начальник філії «Райавтодор» Олег Пожарський.

При розгляді питання порядку денного Олег Горбань провів аналіз виконання Програми профілактики злочинності в районі на 2011-2015 роки, Тетяна Ігнатюк зауважила на необхідності більш тісної співпраці з Жашківським РВ УМВС, перш за все, при проведенні та оформленні результатів профілактичних рейдів в населених пунктах району.

Людмила Рябоконь виступила з інформацією про проведену роботу з профілактики правопорушень серед учнів району та заходи на 2013-2014 навчальний рік. Відмітила тісну співпрацю між відділом освіти райдержадміністрації та Жашківським РВ УМВС при проведенні профілактичної роботи в закладах освіти.
Людмила Троценко звітувала про проведену сектором роботу з профілактики злочинів та правопорушень, а також протидію насильству в сім`ї.

Микола Лагода інформував про результати огляду автошляхів району та заходи що приймаються ВДАІ для зниження аварійності в районі та підвищення безпеки руху.

За результатами роботи координаційного комітету прийнято постанову, яка доведена до виконавців.

Джерело: Жашківська районна рада

Написати коментар