Літній сезон відпочинку розпочато

Літній сезон відпочинку розпочатоВідбулося урочисте відкриття першої табірної зміни в позаміському сезонному дитячому оздоровчому закладі «Джерельце», що розташований у селі Бузівка Жашківського району.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Олександр Демченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Савицька, вихователі, діти та гості.

Урочистий захід відкрили ведучі, які представили гостей свята. З вітальним словом до присутніх звернувся Олександр Демченко зазначивши, що районна влада з особливою відповідальністю ставиться до дитячих проблем, і, насамперед, до організації літнього відпочинку школярів та побажав дітям зміцнити здоров’я, гарно відпочити та із новими силами розпочати новий навчальний рік.

Привітали учасників свята начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Савицька, директор табору, батьки. Свято продовжилося великим концертом.

Довідково:
Позаміський сезонний дитячий оздоровчий заклад «Джерельце» протягом літнього періоду планує оздоровити 100 дітей. Заклад працюватиме в 2 табірні зміни, кошторисом заплановані кошти в сумі 126,9 тис. грн. Для зміцнення здоров’я дітей проводяться загартовуючі процедури: ранкова, лікувально-фізкультурна гімнастика також проводяться інтелектуально-розумові ігри та конкурси, різноманітні екскурсії по району. Педагоги та вихователі табору продумали змістовну організацію щоденного дитячого дозвілля. Вони намагатимуться прикласти максимум зусиль для того, щоб кожен день був неповторним і надовго залишався дітям приємним спогадом про незабутній літній відпочинок.

За інформацією сектору з питань внутрішньої політики,зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації Жашківської райдержадміністрації

Написати коментар