К.Радзівіл: «Ми діємо в рамках програми Президента України В.Ф.Януковича «Україна для людей»

7 вересня голова Жашківської райдежадміністрації Катерина Радзівіл за участі свого заступника, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших органів виконавчої влади в районі, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ, депутатів місцевих рівнів, представників політичних партій, громадських організацій та ЗМІ провела засідання колегії Жашківської райдержадміністрації, під час якого заслухано звіт голови райдержадміністрації про перші 100 днів роботи. У ході зустрічі розглянуто досягнення районної влади та проблемні питання району, які потребують негайного вирішення.

Катерина Радзівіл у своїй доповіді зазначила, що нова влада йде назустріч людям, спрямовує свою роботу на вирішення першочергових завдань, щоб покращити життя громадян.

– Свою роботу на займаній посаді я розпочала з аналізу соціально-економічної ситуації в районі. З перших днів роботи проведено співбесіди та зустрічі з усіма керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськими головами, керівниками сільськогосподарських підприємств, більшістю керівників місцевих підприємств, організацій та установ. У ході зустрічей визначено актуальні питання соціально-економічного розвитку та життєдіяльності населених пунктів, питання реформи місцевого самоврядування. При спілкуванні з керівниками підприємств, установ, жителями району я відчувала їх біль і тягар від нагромаджених впродовж багатьох років проблем. Необхідність змін відчувалася скрізь, – наголосила доповідач.

Загалом за перші 100 днів роботи розглянуто 72 звернення громадян і 14 колективних. На особистому прийомі у голови райдержадміністрації побувало 558 осіб. Жителів району найбільше турбує надання фінансової допомоги, пільговий проїзду пенсіонерів в транспорті, автобусні сполучення, збереження статусів нині діючих шкіл і функціонування дитячих садків, працевлаштування громадян та земельні питання.

– З перших днів роботи районна влада поставила перед собою конкретні завдання у напрямку реалізації програмних засад, визначених у Посланні Президента України В.Ф.Януковича до Українського народу, – наголосила Катерина Радзівіл. Складено перелік найболючіших питань, яких накопичилось чимало та визначено шляхи їх вирішення, перш за все підняття рівня життя населення, забезпечення людей робочими місцями, покращення рівня виробництва нині діючих промислових підприємств, поліпшення медичних, побутових, комунальних послуг.

– Ми обрали напружений темп роботи і зосередили наші зусилля на подоланні всіх негативних наслідків, які дісталися у спадок від попередньої влади, – сказала голова району. – На сьогодні ми вже маємо перші позитивні тенденції майже у всіх сферах життєдіяльності.

Антикризові заходи влади сприяли відновленню ділової активності та промислового виробництва, спаду напруги у фінансовому секторі, відновленню ринку праці, збільшенню кількості робочих місць.
По рейтингових показниках район піднявся із 19 місця у І кварталі нинішнього року на 4 за підсумками півроку.

Виходячи із завдань, поставлених Президентом України щодо пріоритетних напрямків розвитку села, районною державною адміністрацією проводиться послідовна і цілеспрямована робота в цьому важливому секторі економіки. Значне місце відводиться залученню інвестицій в агропромисловий комплекс, створенню обслуговуючого молочного кооперативу, роботі в галузі тваринництва, застосуванню досягнень аграрних нанотехнологій.

– Наше головне завдання на сьогодні – зберегти ціни на економічно обгрунтованому рівні. Вже зупинено ріст ціни на гречку. В мережі райспоживспілки ціна спала з 15 до 11 грн, – наголосила очільник району.
Після завершення колегії голова райдержадміністрації Катерина Радзівіл відповіла на запитання журналістів місцевих ЗМІ та поділилася планами щодо подальшої роботи, мета якої – покращення життя жашківчан.

Написати коментар