Деталі від комбайна іноземного виробництва злодюжки вирішили здати на брухт

До співробітників Жашківського райвідділу міліції звернулося керівництво сільськогосподарського підприємства з повідомленням про те, що вночі невідомі проникли на територію господарства та викрали нові запчастини до комбайна іноземного виробництва. Сума збитків, яку нанесли непрохані гості, перевищувала 50 тисяч гривень . Розкриття крадіжки доручили досвідченим співробітникам сектору дільничних інспекторів міліції.

Деталі від комбайна іноземного виробництва злодюжки вирішили здати на брухт

Знаючи місцевий контингент та володіючи інформацією про мешканців сусідніх сіл, міліціянти негайно почали пошуки зловмисників. Розуміючи, що крадіжка була скоєна з метою збагачення, а так як викрадені запчастини були металеві, правоохоронці розуміли, що в подальшому крадії будуть намагатися здати викрадене на металобрухт. Щоб перевірити свою версію працівники міліції влаштували біля пункту прийому металобрухту засідку та почали чекати на злодіїв. І вони не помилилися – незабаром в поле зору міліціянтів потрапило трійко чоловіків які вели себе досить підозріло: вони тягнули возик з металевими виробами. Підійшовши до чоловіків та представившись, правоохоронці помітили що чоловіки нервують та ведуть себе неадекватно. Переглянувши речі чоловіків міліціонери зрозуміли причину хвилювання останніх. На самому дні візка, під іншим металобрухтом, лежали ті самі викрадені металеві частини до комбайна.

Вже у відділку міліції чоловіки розповіли як все сталося: під час розпиття алкогольних напоїв чоловіки почали жалітися один одному на нестачу коштів. Працювати ніхто не любив, та й бажання не було але грошенят хотілося. У найстаршого з приятелів, який за свої 43 роки вже встиг побувати в місцях позбавлення волі, виник хитромудрий план легкого збагачення. Чоловік запропонував товаришам навідатись до місцевого товариства та викрасти звідти металеві вироби, а потім здати їх на металобрухт та заробити грошенят. Підігріті алкоголем чоловіки з радістю погодились на пропозицію товариша. Вночі чоловіки вирішили втілити свій план в життя. Нишком проникли на територію господарства та викрали звідти металеві вироби. Коли награбоване вже лежало вдома, чоловіки вирішили обмити вдалу операцію і трохи перечекати щоб замести сліди. Горілка швидко скінчилася і чоловіки вирішили, що вже час йти здавати награбований металобрухт, саме в цей момент їх і затримали дільничні інспектора міліції.

Наразі чоловіків затримано. Проти них порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, яка карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Тож тепер чоловікам доведеться добре поміркувати над своїм вчинком та вирішити для себе чи варто заради чергової пляшки оковитої ризикувати своєю свободою та своїм майбутнім.

ВЗГ УМВС України
в Черкаській області

Написати коментар